ניסה לשדל את בתו לסקס בפייסבוק

אב אמריקני שנטש את בתו כשהייתה בת 3 יצר עמה קשר לאחר 10 שנים בפייסבוק. אך במקום לנסות ולפצות על הזמן האבוד בבילוי בגן החיות או בסרטים, היו לו תכניות אפלות הרבה יותר. על פי החשד הציע האב לצעירה בת ה-13 לקיים עמו יחסי מין, ואף הצטייד לקראת ה"איחוד" בחבילת קונדומים

עוד מתחרה ל"אב השנה" (חדשות 2)

משטרת פנסילבניה הודיעה בסוף השבוע האחרון כי הצליחה לחשוף רשת פדופילים שפעלה באמצעות האינטרנט ושידלה נערות צעירות לקיים יחסי מין. אחד החברים ברשת, ג'ון פורהנד, אף ניסה לפתות את בתו הביולוגית, אותה נטש לפני 10 שנים.

התובע המרכזי, תום קורבט, סיפר כי פורהנד בן ה-39 התחבר לרשת הפייסבוק תחת הכינוי "אבא רע" והצליח לאתר את הצעירה בת ה-13, עמה לא התראה מאז הייתה בת שלוש. "הוא הציע לה להיפגש ביחידות ותיאר בפניה בפרטי פרטים ובאופן גרפי אלמנטים של קיום יחסי מין "ציין קורבט.

הנערה ההמומה מיהרה לספר לאמה על ההצעה המגונה, וזו יצרה קשר עם השוטרים. סוכנים סמויים שהתחזו לצעירה הכינו מארב לאב הסוטה ועצרו אותו כשהגיע לנקודת המפגש המוסכמת.

בחיפוש שנערך במכוניתו נמצא כי הוא התכונן היטב ל"איחוד המרגש" והצטייד במצלמה וחבילת קונדומים. על פי ההערכות צפוי האב, שיועמד לדין על ניסיון ליצור קשר מיני עם קטינה, לבלות שנים ארוכות מאחורי סורג ובריח.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק