"חדשות טובות" לזכרו של דודו טופז

מיקי גולדנברג, אחיו של דודו טופז ז"ל, אינו חודל מהעברת ביקורת חריפה על כלי התקשורת. עכשיו, באתר האינטרנט שהקים לזכר אחיו המנוח, הוא פתח במבצע "חדשות טובות", ומבקש לשלוח סיפורים על אזרחות טובה - כדי ליצור "תקשורת ישראלית חדשה", לא מציצנית וכזאת שתגלה חמלה ואכפתיות. ויש גם פרסים

מיקי גולדנברג, אחיו של הבדרן המנוח דודו טופז ז"ל, פונה דרך אתר האינטרנט שהקים לזכרו של אחיו למעריצים של טופז ז"ל על מנת ליצור "תקשורת ישראלית חדשה".

לדבריו של מיקי, מכיוון ש"התקשורת התגלתה במערומיה" במהלך סיקור פרשיית האלימות בה היה מעורב אחיו ז"ל, גולדנברג רוצה להזכיר לחברה הישראלית ערכים בסיסיים שהיא איבדה בזמן פרשת טופז.

גולדנברג מבקש מהגולשים לשלוח לו סיפורים על "אנשים טובים באמצע הדרך". אנשים שאתם פוגשים באזור המגורים שלכם, במקומות העבודה שלכם, אנשים שרוצים באמת ובתמים לתרום לחברה ולא לקחת ממנה.

רוצה ליצור תקשורת ישראלית חדשה, מיקי גולדנברג (חדשות 2)
אחיו של דודו ז"ל מבקש מהמעריצים לשלוח באופן יומיומי עדכונים וידיעות על האנשים הללו, זאת כדי ליצור את "התקשורת הישראלית החדשה", שצריכה להיות "בעלת חמלה ואמפתיות, לא מציצנית ולא צהובה".

בסוף כל חודש יוכלו הגולשים באתר להצביע על שלושת הסיפורים המרשימים ביותר, וכמו בכל אירוע שטופז קשור אליו, גם כאן ישנם פרסים. הפרס הראשון לכל גולש שיגיע לאתר הוא "לב חם ואוהב, לב שקורא ידיעות על עזרה לזולת".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

"הראשון בבידור" התאבד - סיקור מיוחד:

דניאל טופז: "לעולם לא אתבייש שאבא שלי היה דודו טופז"

השר לבטחון פנים: "הוריתי באופן אישי לשמור על טופז"

הסרט על דודו טופז שעוד לא שודר

הטוקבקים: התקשורת והשב"ס אשמים

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור

ההסתבכות של טופז: כך הכך התחיל