"פארמוויל": הגירסה למען גלעד שליט

תושב כפר סבא לקח על עצמו משימה להעלות את המודעות לשחרור שליט. השיטה: המשחק הפופולרי "פארמוויל". הוא הפך את החווה החקלאית שלו בפייסבוק למיצג יוצא דופן הנושא את דיוקנו של שליט תחת הכיתוב "גלעד עדיין חי". סרטון המתעד את הכנת המיצג עלה גם ליו-טיוב והוא זוכה לאלפי צפיות

מאז חודש יוני 2006 נמצא החייל החטוף גלעד שליט על סדר היום שלנו. הפעם - אולי לקראת שחרורו הקרוב, בחר יוני מאיר גורן, בן 30 מכפר סבא, ליזום ולעלות לתודעה את סיפורו של גלעד בדרך לא שגרתית ומקורית למדי.

גורן נוהג לשחק כמו מיליונים ברחבי העולם במשחק ה-farmville הפופולרי. מטרתו המקורית של המשחק היא ליצור חווה חקלאית וירטואלית גדולה ומרשימה ככל האפשר. אלא שבמקום לקנות כבשים, לשתול עצים ולגדל חיות, בחר גורן ליצור בחלקה החקלאית שלו בפייסבוק דוגמה של הסטיקר תחת הכותרת "גלעד עדיין חי". בנוסף הוא שיבץ את כתובת האתר של החברים למען גלעד.

הסרטון עלה לאתר לפני כשבוע וריגש רבים מהגולשים. 7,000 איש צפו עד כה ביצירת האמנות המופלאה הזו המופיעה באתר שיתוף הסרטים יו-טיוב. הטוקבקים באתר נעים בין התרגשות עצומה לשמחה על כך שיוני לקח על עצמו משימה להעלות את המודעות למקרה שליט בדרך יוצאת דופן.

תזכורת: קולו של גלעד מהשבי

כל הפרטים על הקלטת בה מצולם שליט שתועבר ביום שישי לישראל

הווידאופדיה: גלעד שליט

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק