למכירה ב-eBay: פלייסטיישן מרוצח סדרתי

אם אין לכם בעיה עם עבריינים אלימים, יכול להיות שמצאנו דרך בשבילכם לחסוך כסף. המשטרה הבריטית מציעה לכם לקנות ממנה קונסולות משחק, טלוויזיות וטובין אחרים במחירי רצפה. אז מה זה משנה אם אנס מסוכן חרש עליהם קודם?

פלייסטיישן שמוצע למכירה (eBay)

במשטרת ליצ'סטר שבאנגליה מצאו דרך מקורית להרוויח כמה לירות סטרלינג: השוטרים מציעים לכם לקנות מהם קונסולות משחק, טלוויזיות וטובין אחרים במחירי רצפה.

נשמע לכם טוב מדי? טוב, יש פה מלכוד קטנטן: יש סיכוי טוב שבקונסולה שיחק בעבר אנס אכזר, ובטלוויזיה צפה רוצח סדרתי. מפריע לכם? כנראה שתיאלצו לקנות את מכשירי האלקטרוניקה שלכם במחיר מלא. לא מפריע לכם? הרווחתם.

כל המוצרים הוחרמו על ידי השוטרים מעבריינים שהורשעו בבתי המשפט בעיר. במשטרה מציינים כי מדי שנה הם מעקלים ומחרימים טובין בשווי של כשלושה מיליון פאונד (כ-18 מיליון שקלים). המוצרים כוללים גם תכשיטים יקרי ערך, מסכים חדישים ועוד. את כל המוצרים המוצעים למכירה, מעלה המשטרה לאתר המכירה הפומבית eBay.

במשטרה מבטיחים כי אין לכם מה לדאוג, וכי כל המוצרים שהוחרמו מהעבריינים, אינם, ככל הידוע להם לפחות, רכוש גנוב. "הציבור יכול לקנות בביטחון", מרגיע קצין המשטרה דיוויד הארגרייב. "עבור המוצרים שולם מחיר מלא, ורק הכסף ששימש לרכישה הושג בצורה מושחתת". ולאן ילך הכסף שתשלמו? "הרווחים יוחזרו לארנק הציבור ויסייעו לקהילה", מבטיח הקצין.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק