כמה הייתם מוכנים לשלם כדי לרחף באוויר?

משעמם לכם בחיים? יש לנו הצעה מעולה בשבילכם! חברת תעופה מציעה לכל המרבה במחיר לקחת חלק בניסויים שעשויים לשנות את עולם התחבורה לתמיד. במקום להתניע את האוטו, תוכלו פשוט להיכנס לרחפת ולטוס לעבודה. וכמה יעלה התענוג? סכום פעוט של כמה מאות אלפי שקלים "בלבד". זה הזמן לנפץ את הכספת

מה דעתכם להיות שפן נסיונות אנושי, להסתכן במוות כמעט ודאי ועוד לשלם על זה המון המון כסף? חברת התעופה "מרטין" מציעה לכם את ההזדמנות להקריב את חייכם למען המדע - ולמען הרווחים של החברה, כמובן.

ההצעה היא פשוטה: החברה מציעה לכם לקחת חלק פעיל בפרויקט ה"רחפות" המסעיר שלהם. הם מחפשים כמה פראיירים שיסכימו לנסות ולבדוק אם אכן המוצר העתידני שלהם עובד.

במידה וזה יעבוד, אתם תזכו להיות הראשונים בעולם לרחף לכם להנאתכם. אם זה לא יעבוד, אתם כנראה תמצאו את עצמכם בבית החולים הסמוך. אבל היי, תסתכלו על הצד החיובי - בכל מקרה תזכו להופיע בעיתון.

החברה מציעה את העסקה באתר המכירות הפומביות eBay. נכון לעכשיו, אחד הגולשים כבר הציע לשלם לא פחות מ-30 אלף דולר. עדיין לא שלפתם את הארנק? אולי כדאי לכם לשמוע קצת יותר פרטים. המנצח יזכה להיות אחד הראשונים לטוס באב הטיפוס שמייצרת החברה. בנוסף, יעבור המנצח שלושה ימים של אימונים מפרכים בהם יזכה לבצע לפחות שש טיסות, וגם יוכרז כטייס הניסוי הרשמי של החברה.

"זה לא גימיק", מצטרף גם דובר החברה למסע השכנועים. "לא כל יום יש לכם אפשרות לקחת חלק באחת ההמצאות המרגשות ביותר של העידן הנוכחי. אם אתם אוהבים צעצועים גדולים, אוהבים אדרנלין, ורוצים לחוות משהו שתספרו עליו כל חייכם, כדאי לכם ללכת על זה".