כוכבי הוליווד נפרדים מפטריק סוויזי בטוויטר

הידיעה על מותו של כוכב "ריקוד מושחת" הכתה בהלם לא רק את המעריצים הפשוטים, אלא גם את חבריו הנוצצים. חלקם הביעו את צערם בטכנולוגיה הכי חמה. וגם: אובמה קבע שקניה ווסט הוא חמור, ואליסה מילאנו מסכימה בהחלט. סיכום שבוע של ציוצים

הריקוד המושחת האחרון. פטריק סוויזי (CNN)

לצערנו, השבוע, רקד פטריק סוויזי את הריקוד האחרון שלו. דמי מור הקדישה שני טוויטים לאיש שבעבר שיחק את רוח הרפאים שלה: "פטריק, אתה אהוב על ידי רבים כל כך, והאור שלך יאיר את חיינו לנצח", ואז עברה לטוויציטוט מהסרט בו שיחקו יחד: "ובמילותיו של סאם למולי: 'זה מדהים, מולי. האהבה שבתוכך, אתה לוקח אותה הלאה'. אני אוהבת אותך ומתגעגעת אליך פטריק".

גם ג'סיקה סימפסון מנסה להתגבר על אובדן. "לבי שבור בגלל שזאב ערבות (קויוטי) לקח את דייזי היקרה שלי ממש מול עיני. אימה! אנחנו מחפשים. מקווים. אנא עזרו לנו".

השבוע הטוויטר היה חלש במיוחד, עד שקניה ווסט החליט שהוא מאבד שליטה בטקס פרסי ה-VMA והציפור חזרה לצייץ במלוא הכוח. הטוויט של אדם למברט עוד היה רגוע: "קניה צריך להירגע. כל שנה הוא משתגע. בנאדם, זה לא כזה עמוק".

חמור הוא חמור

אבל קייטי פרי לא חסכה במילים: "לך ת.... קניה. זה כאילו דרכת על חתלתול". לאחר שהנשיא אובמה קרא לקניה "חמור", גם אליסה מילאנו הגיבה: "אממ... אובמה קרא לקניה חמור בגלל ש.... קניה הוא חמור. לא ממש טעות".

אגב, אני מציעה למטווטרים לעקוב אחרי אליסה מילאנו. מעבר לעובדה שהיא עונה למעריצים וממש משקיעה בטוויטר שלה, היא גם ממש מצחיקה ומעלה דברים ממש מעניינים. לרגל השנה החדשה, החלטתי להביא לכם את אחד מהסיפורים המעניינים שהיא העלתה:

ב-17 ביולי השנה נערך בניו יורק כנס טוויטר בשם "140 תווים". אחת מהנואמות היא יוצרת סרטים עצמאית בשם מרלוז. יום לפני הפרזנטציה שלה על טוויטדייטינג, בזמן שיצאה עם חברים, נגנב הלפטופ שלה מהחדר. מרלוז העלתה טוויט דואג. אחרי הכל, המחשב היה כלי העבודה היחיד שלה והיא לא יכלה להרשות לעצמה לקנות מחשב חדש.

חברי הטוויטר שלה (טוויפס) החלו לגייס עבורה, ללא ידיעתה, כסף למחשב חדש. תוך שש שעות וחצי מהטוויט שלה, גייסו חבריה באמצעות הטוויטר 1,780 יורו למק-בוק פרו חדש. כשקיבלה את המחשב, חרתה עליו את הכינויים של כל מי שתרם לה כסף לקניית המחשב החדש.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2