בקרוב: פייסבוק גדולה יותר מארה"ב

הרשת החברתית לא מראה סימני עצירה. על פי הנתונים האחרונים, כבר יותר מ-300 מיליון גולשים התמכרו לפייסבוק - רק מעט פחות ממספר התושבים בארה"ב. בגוגל מרגישים את הלחץ

המדינה הרביעית בגודלה בעולם (חדשות 2)

פייסבוק ממשיכה לשבור את כל השיאים. אתמול הודיע מנכ"ל החברה, מארק צוקרברג, כי הרשת החברתית כבר מונה יותר מ-300 מיליון גולשים.

נניח לרקע שאנחנו חיים בעולם וירטואלי, ופייסבוק הייתה מכריזה על רצונה להקים מדינה עצמאית, רק ארצות הברית, סין והודו מקדימות אותה בגודל האוכלוסיה שלהן. על פי קצב הגידול המדהים, נראה שבקרוב אובמה ייאלץ להיפרד גם ממדליית הארד.

בתוך שנה בלבד שילשה פייסבוק את מספר המשתמשים: מ-100 מיליון ליותר מ-300 מיליון. אין ספק שענקיות אינטרנט אחרות, כמו יאהו וגוגל, מסתכלות בדאגה על הגידול המתמיד של חברי הרשת.

כאשר נפתחה הרשת החברתית לפני חמש שנים, כרשת סגורה לסטודנטים באוניברסיטת הרווארד היוקרתית, מייסדיה רק חלמו על להגיע להכרה עולמית שכזו.

מתחילים להרוויח

לגידול המתמשך במספר החברים ישנן גם השפעות כלכליות חיוביות מאוד, שבוודאי היו גורמות לשביעות רצון גדולה אצל שר האוצר במדינה הווירטואלית. הכנסות האתר מכסות את הוצאות התפעול, ואף מאפשרות להמשיך ולהרחיב את שרתי האתר.

לפי ההערכות, מספר הגולשים עלה בצורה משמעותית בשנה האחרונה מכיוון שציבור הגולשים מקבל בפייסבוק את כל מה שהוא צריך. חברות עסקיות מנצלות את הפלטפורמה הנוחה לקדם את המוצרים שלהן, וחברות חדשות שונות ברחבי העולם מפיצות שם ידיעות על כל מה שחדש, מעניין וצבעוני.

הקבוצות ההזויות ביותר בפייסבוק

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק