בזק מציגה: שינוי מהפכני בתחום התקשורת הקווית בישראל

העלאת סרטי היי-דפינישן למחשב תוך דקות ספורות, חיבור למצלמות אבטחה מטווח רחוק ושיחות ועידה עסקיות עם הולוגרמות - אלה הם רק חלק מהדברים שיוצגו בתערוכת "בזק אקספו" שחושפת טכנולוגיה חדשה. צפו בשידור המחזורי של הכנס

שינוי מהפכני בתחום התקשורת הקווית בישראל - זה מה שמבטחה חברת בזק. היום בבוקר, לאחר שנה של הכנות, מסירה בזק את הלוט מטכנולוגיית ה-NGN, המבוססת על סיבים אופטיים וצפויה להביא לשינוי בתערוכת הבזק אקספו. כאן בחדשות 2 באינטרנט העברנו את הכנס בשידור חי.

במסגרת התערוכה, שתתקיים במרכז הירידים בתל אביב, נחשפים חידושים מהפכניים בעקבות הטכנולוגיה החדישה ,שבעיקרה מאפשרת רוחב פס גלישה של 50 מגה. המשמעות: הגולש הישראלי יוכל להוריד תכני אינטרנט ותוכן במהירות עילאית. בכנס יוצגו מגוון פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שייעצבו, כך נטען, את ישראל של המחר.

בזק מציגה: חידושים טכנולוגיים מרחיקי לכת

"כניסת תקשורת רחבת פס, מהירה, זולה ומבוססת IP תשנה לעומק את דפוסי צריכת המידע והעבודה בעסקים הגדולים והבינוניים", נמסר מבזק. "מהפיכות הבנקאות מרחוק, לימודים ורפואה מרחוק יקרו בעצמה רבה".

במסגרת תערוכת הבזק אקספו יוצגו מספר חידושים שהטכנולוגיה תאפשר, בכל תחומי החיים. בין היתר יהיה אפשר להעלות למחשב סרטי היי דפנישן תוך דקות מועטות, ולהתחבר למצלמות אבטחה שיספקו תמונות באיכות מעולה גם מטווח רחוק מאוד.

בנוסף, ניתן יהיה לנהל שיחות ועידה עסקיות עם הולוגרמות שייצגו את האנשים שמשתתפים בקונפרנס. כל האפליקציות המוצגות בתערוכה, כמובן, אפשריות גם היום, אם כי ברמה נמוכה יותר.

במהלך הכנס יתקיימו פאנלים ויופיעו מרצים אורחים בעלי שם עולמי, איש העסקים חיים סבן והאתלט האגדי קרל לואיס. חלל התערוכה יכלול מתחמי הדגמה אינטראקטיביים, הסברים והרצאות.

לפרטים נוספים על הכנס