חוזר - ובגדול: סטיב ג'ובס שוב על במת "אפל"

מנכ"ל החברה ערך אמש הופעה פומבית ראשונה מזה חצי שנה, לאחר השתלת כבד שעבר. "אני אוכל כמו מטורף, בעיקר גלידה", אמר למאות שבאו לצפות בו מציג את תוכנת האייפון החדשה של החברה. אבל אפילו בשורותיו הטובות באשר לחידושים במכשיר, והודעתו על ההורדה במחירים לא הסיתו את תשומת הלב משובו של "הכוכב של אפל" לבמה

חוזר למרכז הבמה: מנכ"ל אפל, סטיב ג'ובס, עלה אמש לבמה בכנס החברה בסן פרנסיסקו שבארצות הברית, וממש כמו בימים עברו הודיע על השקתה של גרסה חדשה לתוכנת הטלפון הנייד של החברה, האייפון. זו הייתה הופעתו הפומבית הראשונה של ג'ובס לאחר חצי שנה של היעדרות בשל חופשת מחלה, לה היה זקוק בשל השתלת כבד שעבר.

"אני שמח לחזור לכאן היום", פתח ג'ובס את נאומו. "כולם יודעים כי עברתי ניתוח להשתלת כבד ואני מודה על התמיכה הרבה. עכשיו חזרתי לחברה ואני מאוד שמח על כך", הוא הוסיף. רזה מתמיד, אך עדיין חד ומעביר את המסר, עמד ג'ובס על הבמה והסביר על הגרסה החדשה של תוכנת הטלפון. בין לבין, מצא גם זמן להתבדח על מצבו הרפואי. "אני אוכל כמו מטורף. הרבה מאוד גלידה", אמר.

שום דבר לא השפיע על עצם ההופעה

האייפון. סקסי יותר, זול יותר (חדשות 2)
ג'ובס הודיע על השקתה של גרסה 3.1 של האייפון, הכוללת אפליקציות חדשות, וכן פיתוח נוסף לחנות המוסיקה והתוכן הענקית של אפל, ה"איי-טיונז". לחנות נוספו 30 אלף רינגטונים חדשים, שילוו למכשיר בצילומים, רשימות שירים ושאר "נוסטלגיות" מימי הדיסק והתקליט. שדרוג נוסף מאפשר סנכרון של התכנים בין האייפוד לאייפון.

לג'ובס היו גם חדשות טובות באשר למחיר החדש של מכשירי החברה. האייפוד הבסיסי (שמונה ג'יגה) יעלה 199 דולרים בארצות הברית, אייפוד ה-16 ג'יגה יעלה 299 דולרים ומחירו של האייפוד 64 ג'יגה יעמוד על 399 דולרים. אבל אפילו החידושים הללו, ההנחות המשמעותיות וההודעה על חידושים נוספים במכשירים אחרים של החברה לא הצליחו להזיז את אור הזרקורים מעצם הופעתו של ג'ובס באירוע.

האייפון בדרך לישראל - סיקור מיוחד

כך נראה האייפון החדש של אפל

סוף סוף: אייפון בעברית

האייפון עושה עלייה בקרוב

גם סלקום תשווק את האייפון