קח אותי קלוני

העיתונאי שמתרגל על רטוב, הילד שלא מוכן להוציא את האצבע מהאף, הכלב ששולט בסנוקר והכתב שמאוהב מעל הראש בכוכב הקולנוע. ליאור פרידמן עם הקטעים הכי חמים ברשת

עיתונאי אמיתי לא חושש מאתגרים. בטח שלא ממזג אוויר סוער. אבל עבור כתב אחד, שניסה לדווח על ההיערכות במקסיקו לקראת סופת ההוריקנים, ייתכן והחוויה הייתה קצת יותר מדי מטלטלת. בעודו משדר את המידע הרציני לכלל הצופים, נפל המסכן לשלולית ענק. לפחות המיקרופון חולץ בשלום.

ג'ורג' קלוני רגיל לשמור על ארשת פנים רצינית, אבל גם הוא לא יכול היה שלא להתבלבל. במהלך פסטיבל סרטים באיטליה התנפל אחד העיתונאים על השחקן והתוודה על אהבתו כלפיו. "תבחר בי", התחנן הכתב, ואף ביקש נשיקה אחת מהכוכב ההוליוודי. קלוני המובך התמודד עם האירוע בכבוד, והוכיח שאולי מגיע לו פסלון אוסקר על ההופעה החד-פעמית.

והנה הסיבה מדוע לא מביאים ילדים לעבודה - או לאולפן טלוויזיה. אם ושני ילדיה, שפונו מביתם בעקבות השריפות בקליפורניה, הוזמנו לאולפן לדבר על החוויה. במהלך הריאיון, התעניין הבן הנרגש במה שקורה אצלו באף, ופחות בשאלות. האמא "הגאה" ניסתה לגרום לילד לחדול, אך הנזק התדמיתי כבר נעשה.

ובפעם הבאה שאתם משחקים סנוקר, כדאי שתבדקו שהכלב "האלו" לא בסביבה. ההולך על ארבע אמנם לא מחזיק מקל, אבל יכול ללמד אתכם דבר אחד או שניים על איך מכניסים את הכדורים לתוך החורים.

יש לכם קטע וידאו מיוחד? ראיתם סרטון קורע מצחוק? שלחו לנו ל- mail@news2.co.il

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק