סיכום השבוע בטוויטר: פאפ דדי מכור לציוצים, מדונה הצטלמה עם ישראלים

נדמה שהטוויטר עבד השבוע שעות נוספות: בין הגיג לתמונה גילינו גם חשבונות אישיים בין סלבים, טוויט פרידה מדי.ג'יי שמת וגם - חפשו את עצמכם בתמונות שצילם גיא עוזרי בהופעה של מדונה

השבוע האחרון בטוויטרויל היה עמוס במיוחד: כרגיל, כל אירוע גדול קיבל ביטוי בטוויטר - מההופעה של מדונה ועד הסדרה "מחוברות" שעומדת להסתיים, לצערם של הצופים הרבים שהתמכרו. חוץ מזה היו גם סגירת חשבונות אישיים בין סלביים, וגיא עוזרי - העוזר האישי של מדונה - שמזמין אתכם לצפות בתמונות מ"הגולדן רינג":

הכי צהוב:

אחד הוויכוחים הסוערים ביותר בתקופה האחרונה הוא בין הבלוגר המאוס פרז הילטון לבין הגברת הראשונה של הטוויטר - דמי מור. הכל התחיל באמצע אוגוסט, כאשר הילטון החליט לפרסם את תמונתה של טלולה וויליס, בתם בת ה-15 של דמי מור וברוס וויליס, בליווי הכיתוב: "טלולה וויליס, 15, מתלבשת כמו פרוצה . תסתכלו על הציצים שלה! דמי, אשטון וברוס הם הורים מעולים!"

הילטון לא הסתפק בדברים הקשים האלה, והוסיף: "את חייבת להיות לפחות בת 17 כדי להתלבש כמו זונה". ההודעה סחפה ככל הנראה תגובות רבות שהגיעו למור, ויום למחרת היא כתבה בטוויטר שלה: "אני רוצה להודות לכולם על הדאגה והזעם בעקבות הדברים שנכתבו על בתי הצעירה. הוא (הילטון) ישמע מעורך הדין שלי" .

הכי עצוב:

די ג'יי איי אם (אדם גולדשטיין), אחד הדי ג'ייס הידועים והמבוקשים בעולם הבידור האמריקני, נמצא מת בביתו שבניו יורק. לפני מותו הספיק לצייץ פעם אחת אחרונה: "ניו יורק, ניו יורק, עיר החלומות הגדולה, אבל לא הכל בניו יורק הוא באמת כפי שהוא נראה".

 אחד מחבריו הקרובים ביותר, טראוויס בארקר, חבר להקת בלינק 182, ספד לו: "לעולם לא אשכח את כל מה שעברנו, ובכל פעם שאנגן בתופים אני אחשוב עליך. היית חבר, די ג'יי, אדם מדהים". לפני כשנה שניהם ניצלו מתאונת מטוס.

הכי מדונה:

קצת ציונות: גיא עוזרי, המנהל האישי הישראלי של מדונה, פרסם תמונות מההופעות שלה כאן. מי יודע, יכול להיות שאתם מצולמים...

הכי מצחיקים:

דני גוקי, שהגיע למקום השלישי ב"כוכב נולד" האמריקני, אמריקן איידול, חושף את האמת המכוערת: "מאחורי כל גבר מצליח עומדת אשה מופתעת."

גורי אלפי מתמודד עם ההומופוביה  לרגל ירידת הסדרה "מחוברות": "טוב אני מודה... אני רואה מחוברות. האם זה עושה אותי גיי?"

ואליסה מילאנו קיבלה טוויט ממעריץ שכתב: "אני מרגיש זקן כשאני רואה שידורים חוזרים של מי הבוס", והגיבה לו: "תאר לעצמך איך אני מרגישה. חחחח..."

ולכל מי שסובל מבעיות ביטחון עצמי - אתם לא לבד, הבחורה ופיצול האישיות מיילי סיירוס צייצה:  "אני לא זוכרת את הפעם האחרונה בה הרגשתי יפה. לפעמים אני שונאת להיות בחורה. דו-דה-דו. הכל טוב."

לפי דדי יש בעיה. הוא מכור. למה? אתם שואלים? למה חשבתם?!?!  "שלום, שמי שון ואני מכור לטוויטר. תעזרו לי! חחחJ"

ב-5 בספטמבר פאפי צייץ לא פחות מ-71 פעמים עד שאשתו שמה לזה סוף: "שמו אותי בטוויטר טיים אאוט!!! אני לא יכול לצייץ במשך חמש שעות כחלק מהעונש שלי. חחח... נתראה בערך ב- 15:00 ביי ביי"  הציוץ הבא היה בערך 7 שעות לאחר מכן.

ואחרון אחרון חביב - המעשה הטוב של הטוויט: אסי עזר ועוד רבים אחרים נרתמו למען ארגון לתת לקראת ראש השנה. אז יאללה, תתרמו!

שיהיה לכולנו שבוע קסום, הדס גרינוולד

מה צייצה בריטני לאלן דג'נרס?

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק