מחקר חדש: למה נשים מסכימות להיכנס למיטה?

עזבו את הרומנטיקה והתשוקה. מחקר המתפרסם בספר חדש בארה"ב קובע כי נשים מקיימות יחסי מין מכל הסיבות שלא חשבתם עליהן מעולם: שלום בית, שיעמום, הנאה חומרית או אפילו - להעביר את כאב הראש. לא לגברים בעלי לב חלש

רומנטיקה? זה פאסה (AP)

כל הג'נטלמנים למיניהם, וכל הדון-ז'ואנים למיניהם - תשכחו מהרומנטיקה, מדובר בשקר אחד גדול: ספר חדש על הרגלי המין של נשים המתפרסם בארצות הברית טוען כי הן פונות לאינטימיות מסיבות אחרות לגמרי, בהן רצון "לשפר ביצועים", לשבור שגרה ואפילו - "מתוך רחמים".

הספר, שכותרתו "למה נשים מקיימות יחסי מין", שובר את המיתוסים סביב המניע של נשים לקיים יחסי מין. באופן מפתיע, מחברי הספר מגלים לנו כי התשוקה המינית והמשיכה המינית מושלכות לתחתית רשימת הסיבות ששולחות נשים למיטה. "הנשים חושבות שמרבית הגברים אינם מושכים כלל וכלל", נכתב בספר. אז מה בכל זאת גורם להן להיכנס למיטה?

"זה פשוט קל יותר מלריב"

"שכבתי עם שני גברים בגלל שריחמתי עליהם", מתוודה אחת הנשים בספר. אחרת טענה כי סקס מבטיח יותר שקט בבית. "אני מקיימת יחסי מין כדי לשבור את השעמום, זה פשוט קל יותר מלריב", היא אומרת.

נשים אחרות התוודו כי הן מקיימות יחסי מין מתוך רצון ללמוד ולהשתפר, או בגלל שהן הרגישו כי זו הדרך להודות לבני זוגם על בילוי משותף, מתנה או ארוחה.

האגו נפגע? הגברים אולי ישמחו לדעת כי אחת מכל 1000 נשים שנבדקו אומרת כי מין דומה במידה רבה לסוג של חוויה דתית. "זה הדבר הכי קרוב לאלוהים", אמרה אחת הנשים בספר.

והיו גם תשובות מוזרות עוד יותר: היו נשים שטענו כי מין הוא דבר טוב לשיכוך כאבים כמו מיגרנות, ואחרות אמרו שהפעילות המינית טובה עוד יותר מתרגילי ההתעמלות.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק