מדענים בסין: צילמנו עב"מ שריחף במשך 40 דקות

התרגשות גדולה נרשמת בימים האחרונים בקרב חובבי החייזרים, החוצנים והעב"מים בעולם כולו, זאת בעקבות דיווח סיני על עצם בלתי מזוהה שריחף בשמיים במשך דקות ארוכות. האם הסינים הביאו את ההוכחה הניצחת? צפו בווידאו ותחליטו בעצמכם

מדענים סינים צילמו לאחרונה עצם בלתי מזוהה שריחף בשמיים במשך לא פחות מ-40 דקות. התגלית המרעישה מעוררת התרגשות רבה בקרב חובבי החוצנים והחייזרים גם במדינות המערב, מתוך תקווה שאולי מבייג'ין יגיע מידע חדש על החיים מחוץ לכדור הארץ. הצילומים שנבדקים עכשיו במעבדות הממשל הסיני צולמו בזמן ליקוי החמה בסוף חודש יולי האחרון.

העיתון הבריטי "דיילי טלגרף" מצטט מדענים מ"תצפית ההרים הסגולים" שבנאנג'ינג שטוענים: צילמנו עצם בלתי מזוהה למשך 40 דקות. המדענים מספרים כי בשנה הקרובה בכוונתם לעבור על כל "פריים" מהצילומים, ורק אז הם יוכלו להודיע בביטחון מלא במה בדיוק מדובר.

מנהל התצפית, ג'י האי שאנג, אמר לאתר אינטרנט סיני כי הוא לא יפרסם נתונים על העצם המוזר לפני שיאסוף את כל הנתונים. באותה השיחה סיפר המדען על האירוע הייחודי, שזוהה מתצפית הכוכבים בהרים הסגולים השייכת לאקדמיה הסינית למדעים.

לדבריו, ב-22 ביולי הוא ועמיתיו צפו בליקוי החמה, כאשר לפתע אחד מאנשי הצוות גילה סמוך לשמש עצם לא מזוהה. "יש אנשים שתפקידם להתמודד עם נתונים כאלו, הם צריכים ללמוד את הפרטים, לנתח אותם ולספק את התוצאות המדעיות", כך לדברי המדען, "התהליך הזה יימשך שנה לפחות".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

עוד בנושא חייזרים וחוצנים:

המדענים חושפים: חייזר - תינוק

הכירו את החייזר עם ראש הלימון

כך נראה גשם המטאורים