מה עושה פרה בתא השירותים?

שאקיל או'ניל עושה הסבה מקצועית למתאבק, שחקן כדורגל בסין לוקח קשה את החלטת השופט להוציא לו כרטיס אדום ופרה אחת שלא יודעת לדפוק על הדלת. צפו ב"שטרודל": הקטעים הכי טובים ברשת

אף פעם לא מאוחר לעשות הסבה מקצועית. כך חשב גם כוכב הכדורסל שאקיל או'ניל שהחליט לנסות את מזלו בזירת ההיאבקות, ולא סתם - אלא באליפות ה-WWE. שאק הגיע אתמול לאולם בו נערכת האליפות בוושינגטון וזכה לקול תרועות רמות מצד הקהל שאהב מאוד את ההצגה.

נראה ששאקיל הגיע במטרה ברורה לפרוק קצת אגרסיות בזירה. כבר בחימום הוא קרע בברוטליות את הפוסטר של יריבו משכבר הימים קובי ברייאנט ובהמשך נתן פייט לא רע בכלל בתור מתאבק.

באירוע ספורט שהתקיים ביבשת אחרת לגמרי הסיום היה פחות אופטימי. למרות שכדורגל הוא לא המשחק הכי פופולרי בסין, השחקנים לוקחים אותו באופן רציני ביותר. שופט אחד שהחליט להוציא כרטיס אדום לשחקן - שילם על כך מחיר כבד צפו בקטע המלא.

ולסיום, מתוך אינסוף סיפורים מביכים על מקרים שקרו לאנשים בזמן שהיו בשירותים, נדמה שהביקור הזה עולה על כולם. פרה שלא יודעת לדפוק על הדלת פשוט נכנסה בה, בזמן שבתא עמדה אישה שכמעט נמחצה. לאחר צרחות וזעקות לעזרה הפרה החביבה הבינה את הרמז ויצאה ברוורס. לא מאמינים? צפו בקטע המלא.

יש לכם קטעים מעניינים ל"שטרודל"? שלחו לנו אותם באמצעות המייל האדום