כך אוכלים גלידה באינטרנט

והשבוע בפינתנו "שטרודל" - הקטעים הכי חזקים ומצחיקים שרצים ברשת האינטרנט: צפו בילד שמאוד אוהב את הגלידה שלו, את השדר הטובע בין ים האוהדים ואת החברה שתטיס עבורכם את מיצי החתולה

דווקא בזמן משבר כלכלי פתאום צצות להם חברות מוזרות במיוחד. אחת מהן, לפחות על פי סרטון האינטרנט שעלה לקשת, היא החברה "טיסות לחיות". החברה מציעה לכם להטיס את החתולה מיצה והכלב שוקו כמו VIP אמיתי.

החברה, שלא ברור אם היא באמת קיימת, תסיע את החיות בתא הנוסעים, כי למה שיהיו כל הטיסה בכלוב? כמה זה יעלה? בין 150 ל-300 דולרים בלבד. לא שווה להשקיע בחברים הטובים של האדם? צפו בקטע המלא.

לא קל להיות שדר ספורט. את העובדה הזו גילה השדר שדיווח על שוק ההעברות בספורט האמריקני. לצערו, האוהדים שהיו סביבו היו "קצת" היפראקטיביים ו"טיפה" הקשו על השדר האומלל לעשות את תפקידו. למרות שלקחו לו את השידור, השדר לא ויתר וחילץ עצמו בין ההמונים. כנסו כנסו!

זוכרים את הפרק של "סיינפלד" בו ג'ורג' קוסטנזה נתפס במהלך אירוע הספורט אוכל גלידה בצורה המגעילה ביותר ושודר כך לעיני צופים כולם? מסתבר שאירוע דומה קרה גם במציאות. ילד קטן ומתוק אכל ארטיק במהלך משחק כדורגל בין איטליה לברזיל. קצת מהארטיק גם נכנס לפיו, השאר נמרח על הפרצוף. בואו לראות.

אם יש לכם קטעים מעניינים ל"שטרודל" אתם מוזמנים לשלוח לנו למייל האדום.