סיבת המוות: התמכרות לטוויטר

צעירה מרומניה התחשמלה למוות כשלקחה עימה את המחשב הנייד לחדר האבטיה כדי להמשיך ולעדכן ברשת. לא ברור איך בדיוק נוצר המגע בינה, למחשב ולמים, אבל התוצאה הקטלנית צריכה ללמד את כולנו לקח

סכנה: טוויטר בחדר האמבטיה. אילוסטרציה (חדשות 2)

שיגעון "הטוויטר" שכובש בהדרגה את הגולשים ברחבי העולם, גובה כעת, ממש כמו כל מהפכה אחרת, גם קורבנות בנפש.

צעירה בת 17 מרומניה התחשמלה למוות בשבוע האחרון, בשל מה שנראה כהתמכרות לאתר המיקרו בלוגינג. על פי הדיווחים בתחנת הטלוויזיה המקומית במדינה, הנערה, פלאביה בוריסאה, חיברה את המחשב הנייד שלה לאחד השקעים בחדר האמבטיה, על מנת שתוכל להמשיך ולעדכן את חבריה באופן שוטף.

מה קרה לאחר מכן? הדעות חלוקות. אחת הסברות היא שפלאביה שמטה את המחשב אל תוך המים ונפגעה מזרם חשמל קטלני. על פי גרסה נוספת שנבדקת, המגע בין ידיה הרטובות של הצעירה למחשב, הוא שהביא לאסון הטרגי.

טוויטר יקר, התנגשתי בעץ

אך למרבה ההפתעה, לא מדובר בפעם הראשונה בה נפגע אדם כתוצאה מטוויטר. בתחילת החודש התנגש צעיר בריטי בעץ כיוון שהתעקש ל"צייץ" בזמן שהוא עושה ג'וגינג.

"רגע אחד אני רץ ושולח עדכון בטוויטר באמצעות 'הבלקברי', ורגע לאחר מכן אני שוכב על גבי ומתייסר מכאבים", העיד ג'יימס קולמן בן ה-23 בזמן שהוא מצביע על ה'פנס' שמעטר את פרצופו. הצעיר הוסיף כי בעקבות המקרה הוא הפך לבדיחה מהלכת בקרב חבריו והבטיח שלמד את הלקח: "אני אמנם לא משתמש ב'טוויטר' לעיתים קרובות, אבל בטח שלא אעדכן יותר את החשבון שלי בזמן שאני רץ".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?