צריכים עזרה עם הרכב?

שטרודל, הקטעים החזקים והמצחיקים שרצים עכשיו ברשת האינטרנט: הסאטירה המצחיקה סביב האירועים הלא כל כך מצחיקים שקורים באירן; מעשנים? אנחנו נגד, אבל אם כבר, אז לפחות תעשו את זה בסטייל

אמנם באירן מתנהלים עכשיו דברים רציניים - הפגנות, מחאות, חילופי אש, אבל כמו בכל דבר בעולם, הסאטירה משתלבת גם שם. ג'ון סטיוארט מה-Daily Show לא משוכנע ש"אירן היא המדינה היציבה ביותר בעולם", כפי שמנסים האירנים לשכנע. סטיוארט חושב שגם המתרגם מפרסית לא באמת מאמין למה שהוא כרגע תירגם - צפו בקטע המלא.

הרבה תמונות מגיעות מאירן, חלקן הגדול בדרכים מחתרתיות. אחת התמונות נחשפה באינטרנט כלא יותר מזיוף גדול של המשטר האחמדינג'אדי. בתמונה ניתן לראות איך נעשה שכפול פוטושופי על מנת להראות "הפגנת המונים" התומכת במשטר. כנסו כנסו!

רוצים להיפטר מהמכונית? מסתבר שיש דרכים מקוריות ביותר לעשות זאת. אחת מהדרכים היא לתת אותו לאדם שמפרק, בסרטון אינטרנט, מכונית בידיו החשופות. מה שנקרא - ביטוח צד ג'. רוצים לראות עוד?

ולסיום, אמנם אנחנו לא מעודדים עישון, אבל אי אפשר שלא להתפעל מהסרטון שבו אדם משופם מצליח להכניס סיגריה לפיו ולהדליקה בדרך שתשאיר גם אתכם המומים. הקטע המלא.

אם יש לכם קטעים מעניינים ל"שטרודל" אתם מוזמנים לשלוח לנו למייל האדום.