מה מסתיר בתוכו האיי-פון החדש?

לאיי-פון החדש זיכרון כפול מהדגם הקודם, שיאפשר לבעליו המעודכן לאכסן 7000 שירים או 40 שעות וידאו. מנכ"ל אפל סטיב ג'ובס נעדר מהאירוע, המתחרים דווקא לא הפסידו רגע אחד

חברת "אפל" הציגה הערב את הגרסה החדשה של האיי-פון. החברה מנסה לשפר את מעמדה בשוק הטלפונים הניידים ולהכות מכה ניצחת ביריבים. מנכ"ל אפל סטיב ג'ובס, בלט בהעדרו, זו הפעם הראשונה שזה לא הוא שמציג את המכשיר החדש במשרדיה של החברה בסן פרנסיסקו. אבל  השמועות על יכולותיו של הטלפון החדש מילאו את האתרים ברשת בימים האחרונים, עוד יותר מהשמועות על מצבו של ג'ובס.

מקור שהעדיף להישאר בעילום שם מתוך החברה, אמר שיש לאיי-פון החדש זיכרון כפול מהדגם הקודם,  שיאפשר לבעליו המעודכן לאכסן 7000 שירים או 40 שעות וידאו. הוא גם טוען שבטלפון החדש יש מצלמה משופרת עם יכולת הקלטה של סאונד ושל תמונות טובות וחדות בהרבה מהדגמים הקיימים.

למרות שתאריך ההפצה עדיין לא נקבע, ב"אפל" מעריכים שהמוצר יגיע לשווקים ברחבי העולם באמצע חודש יולי. המחיר הצפוי בעולם - בערך 2000 שקלים.

"פאלם-פרה", המתחרים של אפל בשוק הניידים המתוחכמים, הקדימו את אפל והשיקו את המכשיר החדש שלהם כבר בסוף השבוע האחרון. התחרות בין שתי החברות מקליפורניה צמודה ומעניינת: קונים רבים יצאו לבדוק את הפאלם-פרה החדש, ועכשיו הם ממתינים לראות את המוצר החדש של אפל - הם ישוו ויחליטו.