מיוחד לגולשי טוויטר

כחלק מהרצון להכיר אתכם - הגולשים - ביקשתנו ממכם לשאול דרך הטוויטר את סלי מרידור שאלות. בראיון ל"פגוש העיתונות" נשאל שגריר ארה"ב שאלה שאתם שאלתם והשיב עליה בפרוטרוט

כחלק מהרצון שלנו לשתף אתכם - הגולשים - בשידורים שלנו, ביקשנו ממכם לשלוח לנו דרך הטוויטר שאלות לסלי מרידור. מרידור התארח אצלנו בתכנית "פגוש את העיתונות" בהנחייתה של דנה ויס. התוכנית הוקלטה אתמול, ותשודר היוםבשעה רבע ל-6 בערב.

לשמחתנו, קיבלנו ממכם שאלות. ויס דאגה לפנות את אחת השאלות, של הגולש דבר רזניק - ישירות לשגריר ישראל לשעבר בארה"ב - סלי מרידור. רזניק ביקש לדעת מה תגובת הלובי היהודי בארה"ב לחיבוק שאובמה מעניק לעולם המוסלמי. מרידור ענה על השאלה בהרחבה. דביר - אנחנו מקווים שאתה מסופק מהתשובה שקיבלת.

זו לא הפעם הראשונה שגולשי חדשות 2 באינטרנט זכו להשפיע על החדשות. בראיון עם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ', נשלחו עשרות שאלות ותגובות בטוויטר בזמן השידור. חלקן אף זכו לתגובה און-ליין בזמן השידור.

רוצים גם אתם להשפיע על התכנים אצלנו ולהתעדכן בשידורים חיים, סקופים וסרטונים וכתבות מיוחדות? זה ממש לא קשה, רק פעלו על פי ההוראות הפשוטות בכתבה הבאה.