מחקר: הסטודנטים להיסטוריה - הכי פעילים מינית

ככל שיחסי המין בקרב המשכילים הצעירים עולה - כך הציונים שלהם יורדים - כך עולה ממחקר חדש שנערך בקרב סטודנטים באוניברסיטת אוקספורד בבריטניה. בצמרת רשימת הפעילים מינית: הסטודנטים להיסטוריה, ואחריהם מפתיעים גם הסטודנטים לפילוסופיה. מסתבר שבמדעי הרוח חיים טוב

מסתבר שההיסטוריונים חיים טוב (רויטרס)

אולי אין להם שיעורי סטטיסטיקה, אבל הם ללא ספק המנצחים הגדולים שלה. מחקר חדש קובע: הסטודנטים להיסטוריה עושים הכי הרבה סקס.

המחקר נערך בקרב 850 סטודנטים באוניברסיטת אוקסופרד שבאנגליה, ותוצאותיו פורסמו בעיתון הסטודנטים של האוניברסיטה. המחקר מפריך גם סטיגמה ישנה: אחרי ההיסטוריונים ניצבים בגאון (לפחות בכל הקשור לפעילות מינית) הסטודנטים - תחזיקו חזק - לפילוסופיה. אחרי הסטודנטים למדעי הרוח ניצבים בצמרת הרשימה גם הסטודנטים לכלכלה וספרות אנגלית.

ככל שמקיימים פחות סקס - מצליחים יותר בלימודים

מהמחקר עולה גם משהו שידענו כבר מזמן: ככל שמקיימים פחות סקס, כך יותר מצליחים בלימודים ולהפך - הפנתרים במיטה נכשלים הרבה יותר במבחנים. על פי המחקר, 15 אחוזים מהסטודנטים טרם איבדו את בתוליהם.

5 אחוזים מהנשאלים הודו כי הם נדבקו בעבר ממחלות מין. סביר כי הרבה העדיפו לא לשתף בנושא הזה, שכן הנתונים הרשמיים מצביעים על אחוז גבוה הרבה יותר. עובדה מטרידה נוספת שעולה מהמחקר: אחד מכל שלושה סטודנטים מקיים יחסי מין ללא אמצעי מניעה.