דיווח בטוויטר על חופשה - וזכה לביקור של פורצים

15 אלף אנשים עקבו אחרי החוויה של בני משפחת היימן מארה"ב בחופשתם דרך הטוויטר, ביניהם גם כנופיית פושעים שקראו על הטיול ובמיוחד על ציוד הווידאו הרב שישראל היימן השאיר בבית. אביו של היימן גילה את הבית הפרוץ, ללא ציוד הווידאו

פרצו בעקבות הטוויטר (חדשות 2)

משפחת היימן מאריזונה מחוברת לרשת כל הזמן. הם מדווחים מתי הם אוכלים ארוחת צהריים, מתי הם קמים, הולכים לישון או מטיילים עם הכלב. בסוף השבוע האחרון ישראל היימן דיווח בטוויטר שהמשפחה יוצאת לטיול. "אנחנו יוצאים לטייל בטבע, אבל אל פחד, נעדכן אתכם במסלול ובאתרים ונמשיך להיות מחוברים", כתב. אבל לפעמים גם האנשים הלא נכונים קוראים את ההודעות האלה.

לא פחות מ-15 אלף אנשים עקבו אחרי החוויה של בני משפחת היימן בטבע דרך הטוויטר. ביניהם גם כנופיית פושעים שקראו על הטיול, ובמיוחד על ציוד הווידאו הרב שישראל השאיר בבית, וקפצו לביקור עם פורץ מנעולים. אביו של ישראל גילה את הפריצה זמן קצר אחרי שהשודדים עזבו ולקחו איתם ציוד וידאו בשווי אלפי דולרים.

המשטרה שהגיעה לחקור את הפשע אמרה למשפחה ולאמצעי התקשרות האמריקנים שדיווחו על השוד: "גולשים היזהרו במידע שאתם מוסרים ברשת, יש מי שקורא - גם מידע שכתוב בין השורות. יצאנו לחופש משמע לאנשים מסוימים 'השארתי מאחורי דירה ריקה'".

אבל ישראל היימן מכור. הוא לא מתכוון להפסיק לעדכן, להיפך - הוא מתכוון להשתמש בטוויטר כדי לעדכן על חקירת הפשע ואולי, הוא מקווה, בעזרת הטוויטר למצוא את הציוד הגנוב שלו.

עקבו אחרי חדשות 2 בטוויטר