לראשונה בישראל: טוויטר בשידור חי

מהפכת הטוויטר הגיעה גם לטלוויזיה, לראשונה אי פעם בישראל: במסגרת התכנית "פגוש את העיתונות" עם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ', התאפשר לגולשים לשאול שאלות ולהשיב בשידור חי - באמצעות הטוויטר של חדשות 2. כך זה נראה

מהפכת הטוויטר הגיעה לטלוויזיה: לראשונה בישראל, גולשי חדשות 2 באינטרנט שאלו שאלות והגיבו לשידור חי. כל זה התרחש במהלך תכניתנו "פגוש את העיתונות", בה אירחו דנה ויס ומשה נוסבאום את השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ' - שאגב, שיתף פעולה בשמחה עם יוזמת הטוויטר החדשה.

בימים שלפני התכנית ובמהלך השידור עצמו קיבלנו עשרות שאלות ותגובות של הגולשים, שעסקו במגוון נושאים הקשורים לעבודת המשרד לביטחון הפנים: מספר השוטרים המועט ברחובות, ההתייחסות של האזרחים לשוטרים ("למה בישראל לא מפחדים מהשוטרים כמו בעולם"), האם למשטרה יש תכנית למאבק במגיפת תאונות הדרכים, מה עושים עם האלימות בבתי הספר, ואפילו - מה דעתו של השר אהרונוביץ' בנושא האלימות במגרשי הכדורגל ובנושא לגליזציה של סמים קלים.

במהלך השידור שולבו שאלות הגולשים און-ליין, והשר לביטחון הפנים השיב בשידור חי לשאלות שהופיעו בטוויטר של חדשות 2, כאמור לראשונה בהיסטוריה של הטלוויזיה - ושל האינטרנט - בישראל.

גם בתכניות הבאות של "פגוש את העיתונות" נשלב את גולשי חדשות 2 בטוויטר. אז למי מכם שעוד אין טוויטר, או שאינו עוקב אחר הטוויטר של חדשות 2 - זה הזמן להצטרף למהפכה הטכנולוגית החדשה.

עקבו אחרי חדשות 2 בטוויטר

לראיון המלא עם השר לביטחון פנים