מי רוצה להיות חבר של האפיפיור?

כנסו! כנסו! אם גם אתם מתגעגעים לכריזמה המתפרצת של בנדיקטוס ה-16, אתם מוזמנים להיות חברים שלו בפייסבוק. האפיפיור החליט ללכת חזק על הרשת על מנת להרחיב את מעגל תומכיו

בנדיקטוס בפייסבוק (פייסבוק)

קשה לכם בלי הפקקים בירושלים? מתגעגעים לכריזמטיות המתפרצת של האפיפיור? חסר לכם יחסו הרגיש לטרגדיות של העם היהודי? אל חשש! מעכשיו תוכלו לא רק לראות לשמוע את הכס הקדוש אלא גם להיות חברים שלו!

כן, כן! כנסו כנסו! האתר החדש של האפיפיור מציע לכם את האפליקציה החדשה העונה לשם: "האפיפיור פוגש אתכם בפייסבוק". אם זה לא מספיק לכם, אז תוכלו לקבל ממנו הודעות, נאומים ותמונות גם באייפון ובאייפוד. תודו שזה חלום שהתגשם!

"אנו מודעים לכך שכנסייה שאינה מתקשרת חדלה מלהיות כנסייה", אומר פאול טיגה, האחראי מטעם הותיקן על קשרי החוץ. "צעירים רבים אינם נחשפים יותר לכלי תקשורת מסורתיים כמו עיתונים ומגזינים, ולכן אנו עושים מאמץ שהכנסייה תהיה נוכחת גם בכלי התקשורת המודרניים".

הגולשים יוכלו עתה לבחור מבין תריסר "גלויות וירטואליות" נבחרות עם תמונות של הכס הקדוש והודעות ממנו על אמונה, אהבה וחיים.

בחודש ינואר הפך האפיפיור לאחד מהאנשים הזקנים ביותר שיש להם ערוץ יוטיוב משלהם. בנדיקטוס ה-16 רואה את האינטרנט ככלי חיוני להפיץ את בשורתו. בעבר הוא אף הודה שאם הכנסייה הייתה גולשת קצת יותר היא הייתה יודעת כי היא הסירה חרם מבישוף מכחיש שואה.

הווידאופדיה: האפיפיור בנדיקטוס ה-16