מה חיילי צה"ל עושים בזמן החופשי?

החיים של חיילי צה"ל לא קלים, זה ממש לא חדש. אבל חלק מהם מנצלים את הזמן הפנוי היחיד שלהם לדבר אחד בלבד: לצלם את עצמם עושים שטויות - ולהעלות לרשת. עוד באינטרנט: מסלול מכשולים אקסטרימי בתוך הבית, והומר סימפסון עושה כבוד לסוזן בויל. קטע וידאו אחד שווה אלף מילים: סרטוני האינטרנט הקורעים של השבוע

לכל אחד כמעט יש היום מצלמה סלולרית - וגם לחיילי צה"ל. המצלמות נותנות לנו להציץ קצת להווי הצה"לי הישן והטוב. אמנם רוב הזמן חיילינו האמיצים עסוקים בבט"ש, אימונים או שמירות, אבל כשיש להם זמן פנוי - התוצאה משעשעת במיוחד.

בסרטונים שעלו לרשת ניתן לראות את חיילי צה"ל רוקדים כשברקע מתנגן שירה של להקת הבנים "בק סטריט בויז". כן, כן, הלוחמים לא שוכחים את השירה והריקודים גם במקלחות ובמטבח הצבאי.

עוד ברשת: מסלול אקסטרים בתוך הבית

גם אתם לא יוצאים מהבית? לצעיר שהעלה את הסרטון הזה לרשת יש פתרונות בשבילכם: הנער עשה לעצמו מסלול מכשולים אקסטרימי במיוחד ממש בתוך ביתו. הנער מצליח לעבור את כל הבית - מבלי לגעת ברצפה אפילו פעם אחת.

ועוד חדש ברשת: איך יודעים שסוזן בויל היא באמת כוכבת על? כשהסימפסונים מכניסים את דמותה לאחד הפרקים. באחד מהפרקים החדשים בסדרה, מחליט הומר שאם הסקוטית הבתולה יכולה גם הוא יכול. "קוראים לי הומר סימפסון ואף אחת מעולם לא נישקה אותי", אומר האב הצהבהב למעריציו.

רוצים גם אתם לשלוח לנו סיפורים, תמונות או קטעי וידאו מיוחדים? אתם מוזמנים לעשות זאת דרך המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט או לשלוח למספר 2222 מכל מכשיר סלולרי. הקטעים הטובים יגיעו גם לשידור בטלוויזיה.

צפו בקטעי הווידאו של השבוע שעבר