אז מותר כבר לצחוק על שפעת החזירים?

בין כל דיווחי הזוועה על המגיפה המשתוללת בעולם, לפעמים אפשר גם לצחוק קצת על המחלה עם השם הכי לא קשור בהיסטוריה. אז אם גם לכם עולה חיוך קטן כשאתם שומעים את השם "שפעת החזירים" - אתם ממש לא לבד. הרשת מוצפת בשלל משחקים ובדיחות שחורות על הנגיף החדש, ואפילו קרמיט הצפרדע ופו הדב גויסו למערכה הוירטואלית

שפעת החזירים. לא רק השם מצחיק (רויטרס)

מלבד לחץ ופאניקה ברחבי העולם, גרמה שפעת החזירים גם למגיפה מסוג אחר: בעקבות התמשכות הדיווחים בעולם על התפרצות המחלה, תוכלו למצוא ברשת גם את הצד השני של המטבע: שלל בדיחות שחורות, משחקי מחשב ואפילו חולצות בנושא.

אם לאמריקנים לקח מספר שנים טובות עד שהסכימו להתבדח על אירועי 11 בספטמבר, הפעם לא המתינו הגולשים אפילו יום אחד כדי להמציא חידודי לשון על המחלה עם השם המצחיק ביותר. "שמעתם שקרמיט הצפרדע חולה בשפעת החזירים?", נשאל באחד הפורומים. "הוא נדבק ממיס פיגי, וכשנשאל על זה השיב: החוצפנית אמרה לי שהיא נקייה".

נלחמים באוינק דרך המחשב

אפילו פו הדב גויס למערכה הוירטואלית. באיור מתוך הספר הידוע שנערך מחדש, מוצגת מערכת היחסים בין הדב האהוב ובין חברו הוורדרד באור אחר - ידידותי קצת פחות. "בזמן שהלכו השניים יחד התמוגג חזרזיר והתמלא שמחה: כמה טוב שיש לי חבר כמו פו", נכתב בגירסא המשוכתבת שמועברת במייל. "פו לעומתו חשב: אם החזרזיר הזה מתעטש עליי - הוא מת".

באמצעות טוויטר והפייסבוק הפיצו המשתמשים משחק פלאש חדש בשם "לוחמי החזירים" שמאפשר לכם לנקום בנגיף המאיים. באמצעות רופא חמוש במסכה ובמזרק ענק תוכלו לדקור את החזרזירים המעופפים שזורים אימה ברחבי עולם כולו.

ולאלה מכם שרוצים להכריז בפני כולם מה דעתם על כל ההיסטריה, למה שלא תגידו את זה בגדים? באתר האינטרנט flushirts תוכלו לרכוש חולצות הומוריסטיות עם שלל כיתובים משעשעים. המבחר הוא רב, ואנחנו התלבטנו בעיקר בין: "יכול להיות שהמוסלמים צדקו", לבין המשפט הקלאסי: "אבא שלי חזר ממקסיקו - וכל מה שהוא הביא לי זה שפעת החזירים".

ולמי מכם שחושב שכל הנושא רגיש מכדי שנתבדח עליו , זה המקום להזכיר: הצחוק טוב לבריאות.

מה הקשר בין שפעת החזירים לסוזן בויל?