נאס"א רוצה אותך - במאדים!

סוכנות החלל האמריקנית פונה להמונים, שרוצים לראות את עצמם ביום מן הימים לוקחים חלק במסע החד כיווני ליישוב המאדים ."אנו רוצים מורים , מהנדסים, חקלאים" אומרים בנאס"א לקראת יישוב מאדים - משימה שאולי תצא לדרך בעשרים השנים הקרובות

נאס"א רוצה אותך (נאס"א)

סוכנות החלל האמריקנית נאס"א פרסמה סדרת כרזות "בטעם של פעם" - כרזות רטרו הקוראות להמונים להצטרף לשורות הסוכנות, שיום אחד תביא אותם לכוכב האדום שמרתק את האנושות בשנים האחרונות - המאדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העתיד בעיני הציירים של נאס"א (נאס"א)
הכרזות שהוזמנו כבר לפני מספר שנים מתפרסמות ומוצגות כעת במרכז המבקרים של מרכז החלל קנדי: לדברי הסוכנות, הפרסומות מיועדות למורים, חקלאים וכל בעלי המקצועות שיש בהם את הרצון לגלות עולמות רחוקים ורואים את עצמם כמתאימים למשימות העתידיות של הסוכנות

מחפשים הרפתקאנים למאדים (נאס"א)

חקלאות העתיד (נאס"א)
נאס"א מחפשת את אותם אנשים שייקחו חלק ביישוב מאדים בעתיד - ולכן צריך שם חקלאים, מהנדסים, מורים ואנשים שיוכלו להחזיק ולתרום לקהילה הראשונה בחלל. תכניות כאלה אין רק לנאס"א: גם סוכנויות חלל נוספות כבר בונות משלחות למאדים.  

בעלי ידע טכני? המקום שלכם במאדים (נאס"א)
על פי נאס"א, הכרזות יעזרו לאנשים לדמיין את עתיד המסעות האנושיים. אך אין טעם לארוז תיקים: גם על פי הסוכנות ייקח עוד זמן מה עד ש"המסע למאדים" יצא לדרך - המסע ליישוב הכוכב המרוחק. תאריך היעד הבלתי מחייב הוא 2030.