האפליקציה ש"תכשיר" את האפליקציות

פיתוח ישראלי חדש מציע את המעבדה הגדולה בעולם, שתבדוק את האפליקציות שייתכן ובקרוב יככבו בסמארטפונים של כל אחד ואחד מאיתנו. האפליקציה תבדוק באופן מדויק את חווית המשתמש על גבי מכשירים אמיתיים ודפדפני רשת, בסביבה ובתנאי האמת של משתמשי הקצה

האפליקציה ש"תכשיר" כל אפליקציה (רויטרס)

המעבדה שתבדוק ותאשר כל יישומון: אפליקציה חדשה תציע לארגונים וחברות ענק מסביב לעולם לבדוק את האפליקציות שפיתחו, עוד לפני שאלה יושקו בכל רחבי העולם. הפיתוח החדש יבדוק את האפליקציות החדשות על אלפי סמאטרפונים, טאבלטים ומחשבים טרם ההשקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

האפליקציה, העונה לשם Perfecto, תנוהל בענן ותבטיח שימוש חלק באפליקציות טרם השקתן. למעשה, מפתחיה הישראלים מציעים את ה"מעבדה הגדולה בעולם" שתבדוק את האפליקציות שייתכן ובקרוב יככבו בסמארטפונים של כל אחד ואחד מאיתנו.

המעבדה מספקת לחברות וארגונים דרך יעילה, מבוססת ענן, לבדיקה ולניטור רציף של חוויות המשתמש שהם מספקים ללקוחותיהם בסביבת ערוצי המובייל והדיגיטל שלהם. המוצר, שכולל גם בדיקות אוטומטיות לפי תרחישים שונים הניתנים להגדרה מראש, בודק באופן מדויק את חווית המשתמש על גבי מכשירים אמיתיים ודפדפני רשת, בסביבה ובתנאי האמת של משתמשי הקצה.

"חיי היום יום שלנו מאופיינים בחיבוריות הולכת וגוברת לשירותים, משחקים וסוגי תקשורת שונים - והכל באופן דיגיטלי לחלוטין. כל נקודת מפגש כזאת, מחיפוש על דפדפן, במכשיר הסלולרי, בטאבלט או במחשב ועד לרכישות ואינטראקציות דרך אפליקציה במובייל, נותנת ללקוחות שלנו הזדמנות לבנות מוניטין צרכני טוב תוך אספקת שירות נטול פגמים", מספר ערן יניב, מנכ"ל Perfecto.

"עם גרסת המעבדה האחרונה שלנו נוכל לבחון כל תרחיש שתעבור האפליקציה או האינטראקציה הזאת כבר מראש וכך נאפשר ללקוחותינו, הבנקים, רשתות הקניות, חברות התעופה, חברות הביטוח ועוד, להעניק ללקוחותיהם חווית משתמש דיגיטלית מושלמת".