תקלה נרחבת ברשת פלאפון

שיבושי גלישה ותקשורת ברשת פלאפון: משתמשים רבים לא הצליחו להוציא ולקבל שיחות בשעות הבוקר, לאחר שפרצה שריפה באחד ממבני החברה. מהרשת נמסר כי הם פועלים לתיקון התקלה בהקדם - וממליצים לעבור למצב Wifi

ארכיון (חדשות 2)

תקלה נרחבת ברשת פלאפון: ישראלים רבים, המנויים על שירותי חברת הסלולר, דיווחו הבוקר (שני) על קשיים בהוצאת שיחות וגלישה. בחברה הדגישו כי התקלה נובעת משריפה במתקן של החברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הבוקר בשעה 7:15 פרצה שריפה בארון החשמל אשר באחד ממתגי החברה בקריית אריה בפתח תקווה", הדגישו בחברה. "השריפה כובתה על ידי מערכות החברה, ללא נפגעים". כמו כן הדגישו בחברה כי כל המנויים הועברו למתג החליפי של החברה ברמלה, בתקווה שהדבר יוביל לסיום התקלה.

"ייתכנו שיבושים כעת בגלישה לחלק ממנויי חברת פלאפון וכן בהוצאת וקבלת שיחות", נמסר מהחברה, "הנושא בטיפול בשעה האחרונה, אנו פועלים לפתרון התקלה". בחברה המליצו למשתמשים להעביר את הנייד למצב wifi להמשך גלישה.

לאחר מכן עדכנו בחברה כי "תהליך העברת הלקוחות ממתג החברה בפתח תקווה למתג ברמלה מתקדם כמתוכנן והשירות חוזר בהדרגה למנויים. בשלב זה הרשת עדיין לא מתפקדת באופן מלא".

במשרד התקשורת אמרו כי "התקבל הבוקר דיווח מיידי על התרחשות התקלה הארצית בחברת 'פלאפון' בסמוך להתרחשותה, ומנכ"ל חברת פלאפון מעדכן את מנכ"ל משרד התקשורת על הנעשה בעניין באופן שוטף". עוד נמסר כי "מהנדסי המשרד נמצאים בחדר הבקרה של חברת 'פלאפון' ומפקחים אישית על הטיפול, על מנת לסיים את התקלה בהקדם ולהחזיר את השרות ללקוחות החברה. החברה הונחתה להעביר ללקוחות מידע עדכני ככל האפשר לצמצום הנזקים עד לסיום הטיפול בתקלה".