התמונה שמשגעת את הרשת: כתמי דם על החלון?

גולש באתר הפופולרי רדיט טייל בעיירה נטושה וצילם מלונית נטושה. כשהגיע הביתה והביט בצילום, גילה שהיא מפחידה יותר משחשב: באחד החדרים ישנם כתמים גדולים דמויי דם עצומים על הקירות. מאות הגיבו לתמונה עם שלל תיאוריות שעשויות לפתור את התעלומה

הכתמים המסתוריים. דם, צבע או מרק? (reddit)

הצילום שמשגע את הרשת: משתמש האתר "רדיט" טייל בעיירת הרפאים אמבוי שבקליפורניה כשנקלע למלונית נטושה. הוא צילם את המבנה והעלה אותו לאתר, אך לדבריו "כשהסתכלתי על התמונה לאחר זמן מה, הבחנתי שנראה שיש בחדר אחד דם על הקיר". תוך זמן קצר הפך הפרסום לשיחת היום ברשת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מאות גולשים הצטרפו לדיון על התמונה. "אני גר לא רחוק מהעיירה הזו, אין ספק שזה מקום מפחיד", הגיב אחד הגולשים. אחר ציין כי הוא גם הוא גר בסמוך לעיירה, וכי "כל הסיפורים עליה מפחידים בטירוף".

התמונה המקורית (reddit)

מאות אנשים הגיבו על התמונה המקורית, כשחלקם מעודדים את הצלם לשוב למקום ולבחון את הכתמים המסתוריים. "אתה צריך לחזור לשם ולראות אם מדובר בדם אמיתי. בלילה. לבד. אתה תהיה בסדר", כתב אחד הגולשים. אחרים דווקא הביעו ספק כי מדובר בדם: "זה אדום מכדי להיות דם", אמר אחד, ואחר הוסיף כי "זה נראה יותר כאילו התפוצצה שם פחית של מרק עגבניות".

משתמשים נוספים ציינו כי מבנים נטושים מסוג זה לעיתים משמשים כמקומות עבודה לאמנים המנצלים את החלל הפנוי, מה שעשוי להסביר את הכתמים. אחרים הזכירו כי במקום צולמו מספר סרטים, בהם גם סרטי מתח ואימה, הסבר אפשרי נוסף לכתמים המסתוריים שעשויים היו לשמש תפאורה לסרטים הללו.