נחסם הפייסבוק של דובר חמאס

הנהלת פייסבוק חסמה את העמוד של דובר חמאס חוסאם בדראן. הוא נהג להלל "שהידים", ולברך על פיגועים. הוא מדברר את הלשכה המדינית של חמאס בחו"ל, היה בכיר בזרוע הצבאית בצפון הגדה, ושוחרר בעסקת שליט

דף הפייסבוק ירד. חוסאם בדראן

חוסאם בדראן נוהג לברך על פיגועים, מהלל "שהידים" ומהווה את השופר של חמאס בחו"ל, אבל לאחרונה הנהלת פייסבוק הסירה את העמוד שלו מהרשת. בדראן מדברר את הלשכה המדינית של חמאס בחו"ל, היה בכיר בזרוע הצבאית בצפון הגדה, נכלא בישראל ואף שוחרר בעסקת שליט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנו מברכים על פעולת הגבורה הייחודית שאירעה קרוב לרמאללה", הוא מסר לאחר פיגוע ביוני האחרון. "אנו, ועמנו כל בני העם, רואים במלוא הכבוד וההערכה את אותן ידיים טהורות אשר אחזו בהתנגדות והפנו את האש לעבר הכובש, למרות כל הקשיים והאתגרים בגדה המערבית".

באחרונה, מספר ישראלים נחסמו בפייסבוק, זאת לאחר שלטענת פייסבוק הפרו את הכללים. עם זאת, ישראלים שביקשו מהחברה להסיר עמוד בשם "לדקור ישראלים" נתקלו בסירוב, ורק לאחר הפרסומים בנושא בישראל, הדף הוסר.

לא ידועה בדיוק הסיבה שבגינה החליטה החברה להסיר את העמוד של דובר חמאס, אך הצעד בוצע ככל הנראה בשל תלונות על הסתה לטרור ואלימות והפרת הכללים ברשת החברתית.