שוב: אתר רשת פייסבוק קרס

הרשת החברתית הפופולארית ברחבי העולם קרסה בפעם השלישית במהלך עשרת הימים האחרונים. סמוך לשעה 22:00 דיווחו גולשים רבים כי נתקלו בהודעת שגיאה בזמן שניסו לגשת לאתר או לאפליקציות השונות. מקור התקלה, שטופלה רק לאחר יותר מ-50 דקות, טרם אותר

הודעת השגיאה בפייסבוק (צילום מסך פייסבוק)

מה עובר על פייסבוק? אתר הרשת החברתית הפופולארית קרס הערב (שני) במפתיע בפעם השלישית במהלך עשרת הימים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 22:00, גולשים רבים ברחבי העולם דיווחו כי לא הצליחו להיכנס לאתר הרשת החברתית ולאפליקציות שלה בטלפונים הניידים. במסגרת התקלה שתוקנה לאחר יותר מ-50 דקות, הופיעה בתחילה הודעת שגיאה שקיבלה את פני המשתמשים במקום הדף הראשי. כעבור זמן מה דיווחו גולשים רבים כי הצליחו להיכנס לאתר, אולם חלו בו שיבושים רבים.

עד כה לא התבררה הסיבה לתקלה, ולא פורסמה כל התייחסות מצד פייסבוק לעניין. זוהי הפעם השלישית תוך עשרה ימים בה מתרחשת תקלה שכזו בפייסבוק. גם הפעם, העלו הגולשים צילומי מסך של הודעות השגיאה לרשת החברתית המתחרה טוויטר ובה העלו תהיות בנוגע למצבה. 

בנוסף, גולשים רבים ציינו חלו שיבושים גם בפעילות רשת אינסטגרם, ואף העלו חששות בנוגע לקריסה אפשרית של אפליקציית המסרים הפופולארית "ווטסאפ", שנמצאת אף היא בשליטת פייסבוק.

גם בחמישי שעבר לא ניתן היה להיכנס לרשת החברתית במשך דקות, אולם התקלה נפתרה במהרה. במקביל נרשמה צניחה בערכה של מניית פייסבוק במהלך המסחר בוול סטריט שבשיאה ירדה בשיעור של 4%.