מהיום: זה הלוגו החדש של גוגל

בקרוב החיפוש שלכם ברשת ייראה קצת אחרת: גוגל ערכה, לראשונה מזה 17 שנה, שינוי בלוגו. האותיות הוקטנו ויושרו, ובחברה הסבירו: "אנחנו מתקדמים לעבר העתיד"

הלוגו החדש (גוגל)

תתרגלו לשינוי: ענקית החיפוש גוגל חשפה היום (שלישי) לוגו חדש - בצבעים דומים אבל בסידור קצת שונה. האותיות כעת מיושרות ומעט עגולות יותר, אך חלק מהגולשים הודיעו כי לא הבחינו כלל בשינוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באתר החברה הסבירו את השינוי, שכבר זכה בלעג לכינוי "השינוי הגדול ביותר שגוגל אי פעם עשתה": על פי הודעת ראשי החברה, הלוגו החדש יהיה אחיד בכל הפלטפורמות - מחשב, טלוויזיה, טלפון סלולרי, שעון ולוח מחוונים ברכב. "הלוגו הישן נועד רק לחיפוש ותצוגה במחשב שולחני, ולכן אנחנו משנים", הוסיפו בחברה.

מזהים את ההבדל? הלוגו הישן (רויטרס)

"אתה מצפה מגוגל שתעזור לך איפה ומתי שתצטרך - ואנחנו משיקים לוגו וזהות חדשה שתשקף את המציאות הנוכחית", נכתב באתר החברה. "לקחנו את הלוגו והמיתוג שהותאמו לדפדפן במחשב והתאמנו אותו לעולם של היום - בו הפעולות מתבצעות באופן שוטף בכל המכשירים במקביל".

בנוסף הכניסה החברה שינויים כגון עזרה קולית, שתגיב גם ללחיצות והקלדות באותה מידה. "רבים עבדו על זה, אנחנו נפרדים מהאות הקטנה g בכחול ומחליפים אותה באות g שצבועה בארבעה צבעים שונים ותואמת ללוגו. זו הפעם הראשונה ששינינו את המראה וזו כנראה לא תהיה האחרונה".