שיא: מיליארד גלשו בפייסבוק ביום אחד

אחד מכל שבעה בני אדם בעולם השתמש ברשת החברתית ביום שני השבוע - כך בישר מייסד החברה מארק צוקרברג. "עולם פתוח ומחובר יותר הוא עולם טוב יותר - אני רוצה לחבר את כל העולם", הוסיף

הישג היסטורי לרשת החברתית: מייסד פייסבוק, מארק צוקרברג, לא הסתיר בחודשים האחרונים את רצונו לחבר את כל העולם לרשת. הלילה (בין חמישי לשישי) הוא בישר לעולם על שיא חדש בתולדות הרשת: "לראשונה, מיליארד בני אדם השתמשו בפייסבוק ביום אחד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהודעה שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו (כמובן) טען צוקרברג כי מדובר ב"אבן דרך משמעותית - ביום שני, אחד מכל שבעה בני אדם בעולם גלש בפייסבוק כדי לתקשר עם החברים והמשפחה".

צוקרברג, שבקרוב יהפוך לאב, אמר כי לא מדובר בעניין כלכלי אלא ברצונו "לחבר את כל העולם". המייסד שהפך לאחד האנשים החזקים והחשובים בעולם, לפחות מבחינה טכנולוגית וכלכלית, הוסיף: "אני כל כך גאה בקהילה על ההתקדמות שלנו. הקהילה שלנו נותנת לכל אחד קול, מקדמת הבנה ומאפשרת לכלול כל אחד באפשרויות שהעולם המודרני מציע".

בירך על ההישג בפוסט. צוקרברג (רויטרס)

"עולם פתוח ומחובר יותר הוא עולם טוב יותר - הוא יוצר קשרים חזקים יותר עם האנשים שאנחנו אוהבים, מחזק את הכלכלה ואת החברה", סיכם המייסד הגאה. "תודה לכולכם על כך שהפכתם לחלק מהקהילה שלנו ועל כל מה שעשיתם כדי לעזור לנו להגיע להישג. אני מחכה לראות מה נוכל להשיג ביחד בהמשך".