האייפון 6 הושק רשמית בישראל

המכשיר הנחשק מבית חברת אפל הושק רשמית בישראל החל מחצות. מאות בני אדם שהמתינו במשך שעות ארוכות בתור, היו שם כדי להיות הראשונים במדינה שיקבלו את הסמארטפון החדש. "אני לא אגיד כמה מכשירים הובאו לארץ", אמרה מנכ"לית איי-דיגיטל המשווקת את המוצר בארץ, "אבל להערכתי כבר השבוע יהיה חוסר"

מכשיר אייפון 6 של אפל הושק באופן רשמי החל מחצות הלילה (חמישי) בישראל. מאות הגיעו לרכוש את המכשיר הנחשק בחנויות איי-דיגיטל ברחבי הארץ. "אני לא אגיד כמה מכשירים הובאו לארץ, אבל להערכתי כבר השבוע יהיה חוסר", ציינה איילת צרפתי רוזן, מנכ"לית איי-דיגיטל, המשווקת הרשמית של אפל בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו מטיסים מדי שבוע מכשירים נוספים", הוסיפה צרפתי רוזן. "אנחנו מנסים לספק מספיק מכשירים לכל נקודות המכירה בארץ".

אוהדי המכשיר הנלהבים המתינו עוד משעות הבוקר ליד חנות איי-דיגיטל בדיזנגוף סנטר בתל אביב רק כדי להיות הראשונים בישראל שיזכו לקבל את המכשיר."לא יכולתי לבוא ביום אחר", סיפרה ירדן בארי בת ה-20 שהגיעה מראשון לציון והמתינה מחוץ לחנות משעות הצהריים. "מה הייתי עושה אם היה נגמר? אמנם המחיר קצת יקר, אבל אני עושה חצי חצי עם אבא אז זה בסדר".

מאות בני אדם המתינו בתור (עזרי עמרם)

לצד ירדן, היה גם גל סלוק שסיפר על חוויית ההמתנה לקבלת המכשיר. "הבאנו כיסאות, אוכל שתיה, ידענו שיש לנו שעות רבות של המתנה. אבל זה שווה את זה. לקחתי יום חופש מהצבא ובעוד זמן קצר יהיה לי את האייפון 6 פלוס 64 ג'יגה בצבע צהב".

גם שי אסרף בן ה-15 שהגיע מבת ים, היה שם כדי לקבל את המכשיר."כבר חודש אני מחכה לזה", אמר אסרף, "ידעתי שאגיע ראשון, לא הייתי מוכן לשום דבר אחר". אסרף יצא מהחנות עם האייפון 6 בידו כשהוא מרוצה מתמיד. עם יציאתו מהחנות סיפר כי המכשיר היה שווה את ההמתנה.

ההשקה בתל אביב (עזרי עמרם)

צעיר נוסף, דור נבטי, גם הוא יצא מהחנות זמן קצר לאחר שנכנס. הוא סיפר לחדשות 2 Online כי הוא מפחד לפתוח את האריזה עד שיגיע לביתו משום שהוא חושש שיפיל את האייפון מרוב התרגשות . "המחיר אכן יקר מאוד, כמו הכל בישראל", אמר נבטי. "אבל כמו שצריך לשלם מסים ודברים אחרים, גם את זה צריך לעשות. לפעמים זה שווה את זה".

האייפון הושק החל מהלילה בכל שמונת הסניפים של רשת איי-דיגיטל ברחבי הארץ. חברות הסלולר שימכרו גם הן את המכשיר, יחלו במכירתו ללקוחות החל משעות הבוקר. על פי האתר הרשמי, מחירו של האייפון 6 צפוי לנוע בין 3,690-4,899 שקלים, והאייפון 6 פלוס יימכר ב-4,225-5,559 שקלים.