דלף: אלו האייפדים החדשים שאפל תחשוף

הפאשלה של ענקית הטכנולוגיה: במדריך שהעלתה אפל לרשת היא חשפה את האייפדים החדשים, יממה לפני השקתם. אז אם ציפיתם לשינוי גדול, מצפה לכם אכזבה. הכירו את המכשירים החדשים

הפאשלה של אפל (9to5mac)

ענקית הטכנולוגיה אפל ידועה לא רק בגלל מוצריה הזוכים לפופולאריות אדירה, אלא גם בזכות היכולת לשמור על דיסקרטיות יוצאת דופן - כזו המאפשרת לה להפתיע כמעט בכל השקה. הפעם כך נראה, אפל חרגה מהמסורת הזו, וגרמה בעצמה לדליפה מביכה של מידע אודות האייפדים החדשים הצפויים לצאת לאוויר העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במדריך רשמי של החברה למערכת ההפעלה 8 IOS שהועלה לאייטיונס, ניתן למצוא תמונות והסברים על שני מכשירים חדשים שאמורים לכלול חידושים קלים בלבד. שמותיהם של המכשירים החדשים הם האייפד אייר 2 והאייפד מיני 3, שינוי מספרי בלבד לעומת שמותיהם של הדגמים הקודמים.

על פי אתר 9to5mac שחשף לראשונה את התמונות הללו, רק דפים ספורים מתוך ספר ההדרכה דלפו לרשת, אך הדבר לא משנה את גודל "המחדל", במיוחד אם מתחשבים בסודיות שמפגינה אפל מאז ומעולם. בין היתר נכתב כי האייפדים מכילים זיהוי ביומטרי באמצעות טביעת אצבע, דבר המוכר כבר לבעלי מכשירי הטלפון הנייד של אפל - האייפון.

אפל צפויה לשפר את החומרה של המכשירים באמצעות שבב ה-A8 משודרג, כזה הדומה לאלה הנמצאים במכשירי האייפון 6 החדשים. בחודשים האחרונים נטען כי אייפד גדול יותר, בגדול של 12.9 אינץ' העונה לשם אייפד פרו צפוי להיות מושק, אך על פי הפרסום אין לכך כל הוכחה.

בבלוג הטכנולוגיה המצליח הביעו מעט אכזבה מכך שלא ניתן למצוא שינויים משמעותיים והתקדמות ניכרת בהשקה הנוכחית של אפל. "אם ציפתם לשינוי מהותי בעיצוב, המסמך שדלף לאייטיונס מוכיח שהם לא עומדים לקרות", נכתב באתר. למרות זאת, עשרות מיליונים צפויים להישאר צמודים למסכים גם הפעם, על מנת לצפות במנכ"ל אפל טים קוק מנסה להפתיע, פעם אחת נוספת.