רשמית: אייפון 6 יגיע לארץ בסוף אוקטובר

בעוד כחודש וחצי יחלו המפעילות הסלולריות לשווק את הפיתוח החדש של חברת "אפל". טרם התפרסמו המחירים שיוצעו לצרכנים. מספר חנויות פרטיות יחלו בייבוא המכשיר כבר בשבוע הבא, אך העלויות צפויות להיות גבוהות בהרבה

אייפון 6 ו-6 פלוס בטקס ההכרזה (AP)

בשורה למכורים לטלפונים החכמים: אייפון 6, שנחשף באופן רשמי לפני כשבוע, יגיע לארץ בעוד כחודש וחצי דרך החברות הסלולריות. טרם התפרסמו המחירים לטלפון החכם שהסעיר את העולם, אך אלו צפויים להתפרסם בקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הפרסום ב"ידיעות אחרונות" הבוקר (רביעי), מי שלא יכול לחכות עד לסוף חודש אוקטובר, יוכל ככל הנראה לרכוש את המוצר בחנויות פרטיות, שייחלו בייבוא מקביל כבר בשבוע הבא. עם זאת, על פי ההערכות המחיר של הייבוא המקביל צפוי להיות גבוה בהרבה מאלו שיציעו החברות הסלולריות בשל עלויות הייבוא.

בשבוע שעבר הכריז מנכ"ל אפל, טים קוק, על שני דגמים חדשים של מכשיר הדגל: אייפון 6 ואייפון 6 פלוס. לאחר ציפייה ארוכה הושק גם השעון החכם החדש. 

השעון החכם של אפל (יחצ: אפל)

מכשיר האייפון 6 יגיע עם המסך הגדול ביותר שהציגה החברה עד כה - 4.7 אינץ'. דגם האייפון 6 פלוס יגיע עם מסך בגודל 5.5 אינץ'. עוביים של שני המכשירים קטן מ-7 מילימטרים. מחירו של האייפון 6 ינוע בין 199 ל-399 דולר, ואילו האייפון 6 פלוס יעלה 299-499 דולר. עם זאת, מחירם של המכשירים בישראל צפוי להיות גבוה בהרבה.

השעון החכם - Apple Watch - יגיע לחנויות בארצות הברית בסוף השנה ומחירו יחל ב-349 דולר. הוא יגיע בשני גדלים ועם מספר אפשרויות לרצועה ויתממשק עם מכשירי אייפון 5 ומעלה. גולת הכותרת של השעון היא גלגל בצד המכשיר, המכונה "הכתר הדיגיטלי", שיסייע לנווט בין היישומים השונים.

עוד הכריז מנכ"ל אפל על השקת הארנק הדיגיטלי - Apple Pay - שיאפשר לשלם באמצעות האייפון והשעון החכם על ידי הצמדתם למכשיר סליקה תומך.

הארנק הדיגיטלי (יחצ: אפל)