יוצר "מסודרים" חולם על אקזיט משלו

מסודרים גרסת המציאות: כך לפחות מקווה האיש שהמציא את הסדרה וכיכב בה, אסף הראל. הוא הרגיש שבמקום לכתוב על הדבר הגדול הבא, כדאי לנסות לעשות אותו בעצמו - וככה מצא את עצמו עובר מעולם הטלוויזיה להייטק - ועכשיו גם לו יש סטארט אפ חדש ,אפליקציה מגניבה וחלום על אקזיט

אסף הראל כותב את תסריט חייו - במקום מונחים מעולם הטלוויזיה הוא מתרגל למונחים באנגלית מתחום ההיי טק בחברה החדשה שהקים, "ג'ובי", שפיתחה אפליקציית סרטונים חדשה. התחום הזה לא זר לו, הוא כבר היה שם כיוצר הסדרה "מסודרים". ההבדל הוא שאז הוא רק שיחק את יזם ההיי טק המצליח, עכשיו הוא רוצה להיות אחד כזה בעצמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ג'ובי משתמשת במאגר גדול של התחלות וסופים של סרטונים - ומאפשרת לך לצלם קטע משלך ולשים את עצמך באמצע. גם חבריו של הראל, הקומיקאים שרון טייכר וערן זרחוביץ' התגייסו לטובת צילום הסרטונים, וכמובן כוכבי "מסודרים" - אסי כהן ומאור כהן שהתגייסו לפרק איחוד מיוחד.

אחד המשקיעים של הראל הוא דב מורן, האיש מאחורי הדיסק און קי, שחושש ולאו דווקא מכישלון האפליקציה. "אולי במסודרים 4 הוא יכתוב את הדמות של המשקיע הבן זונה, ואני אשאל: 'זה אני? ככה אני מתנהג?'", סיפר.

יזהר שי, יזם היי טק, מצנן את ההתלהבות. "אני מאוד נהניתי מהשימוש ומהדוגמאות שראיתי, אבל הסיכוי אפסי", הסביר. "99% מהאפליקציות לא צוברות תאוצה".

בינתיים הראל מרשה לעצמו לחלום. "זו הגרסה הרומנטית - קודם אני אחשוב על זה, אחר כך אכתוב סדרה על זה, ואחר כך אעשה את זה", סיפר בהתלהבות. "אם זה לא יקרה, אז לא. החיים זה לא סרט".