הכירו את החולצה שסופרת עבורכם קלוריות

זה נשמע אולי כמו עתיד רחוק, אבל השבוע הציג בית האופנה היוקרתי ראלף לורן חולצה שמודדת את לחץ הדם בזמן שאתם רצים בפארק - וזו רק המילה האחרונה ברומן ההולך ונרקם בין ענקיות הטכנולוגיה לבתי האופנה הגדולים בעולם

בשנים האחרונות המצאו גאדג'טים ומכשירים רבים למדידת שריפת קלוריות בזמן פעילות גופנית. כעת עמלים בחברת האופנה ראלף לורן על המצאת חולצה חדשה, שתוכל לומר לכם בזמן אמת כמה קלוריות נשרפו במהלך האימון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החולצה תיבדק על יד נערי הכדורים באליפות הפתוחה בטניס שנפתחה השבוע בארצות הברית. היא מסוגלת לעקוב אחר קצב הלב, קצב נשימה מספר הצעדים בפרק זמן מסוים, וגם קצב שריפת הקלוריות. בנוסף, המידע שנאסף עוד מתממשק עם אפליקציה ייעודית.

הטרנד של חיבור בין בית אופנה לטכנולוגיה כבר הפך לבינלאומי. רק ביוני האחרון משקפי גוגל הודיעו על שיתוף פעולה עם מעצבת האופנה דיאן פון פירסטנברג, כדי להפוך את המשקפיים "המרובעים" לקצת יותר אופנתיים.

את תוצאות הטרנד החדש אפשר כבר לראות בשעונים החכמים החדשים שהוצגו לאחרונה על ידי חברת מוטורולה. כמובן שגם אפל משחקת במשחק המחשוב הלביש, למרות שעוד לא הציגה את הטכנולוגיה שהעולם כל כך מחכה לו. לכן, זה לא מפתיע שגייסה לאחרונה שני מנכ"לים בכירים מעולם האופנה - מנכ"לית בית האופנה ברברי ומנכ"ל בית האופנה של איב סאן לורן לשורותיה.

אז אם הבגדים והחפצים האלו נראים לכם כמו עתיד רחוק - תחשבו שוב, משום שיכול מאוד להיות שהטכנולוגיה תשלט מהר מאוד על הדרך בה אתה מתלבשים מדי יום.