וייבר מתנצלת על ספאם פוליטי

משתמשי האפליקציה הפופולרית קיבלו הודעת התנצלות מהחברה על משלוח של מיליוני הודעות ספאם בימים האחרונים – "ממפלגת יש עתיד לכאורה". ביש עתיד לעומת זאת מכחישים כי הם עומדים מאחורי ההודעות וטוענים כי מדובר בזיוף: "זו התנהלות בזויה"

הודעת ספאם שנשלחה למשתמשים (וייבר)

הנהלת אפליקציית המסרים הפופולרית וייבר התנצלה היום (חמישי) בפני משתמשיה לאחר שבימים האחרונים נשלחו מיליוני הודעות "ממפלגת יש עתיד לכאורה". במפלגה מכחישים קשר להודעות הללו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הודעות אלה מפרות את תנאי השימוש באפליקציה ונשלחו תוך מאמץ ניכר לעקוף אמצעי הגנה שנועדו למנוע שימוש כזה במערכת", נכתב בהודעה ששלחה החברה למשתמשים. מנהלי האפליקציה הבהירו כי אלפי חשבונות ששימשו למשלוח ההודעות נחסמו.

ההודעה ששלחה הנהלת וייבר (וייבר)

במפלגת יש עתיד הדגישו בתגובה כי ההודעות מזויפות ולא נשלחו מטעם המפלגה. "מדובר בזיוף פוסל שאינו קשור בשום אופן למפלגה", אמרו. "זו התנהלות בזויה שהיא המשך ישיר להתקפות החוזרות ונשנות על יש עתיד לאור התחזקותה בסקרים".

בתגובה לטענות יש עתיד אמרו בחברת בלונד 2.0, המייצגת את וייבר בישראל: "אנחנו לא מאשימים אף אחד באופן ישיר. מה שאנחנו יודעים הוא שההודעות הביעו תמיכה ביש עתיד ולכן השתמשנו במילה 'לכאורה'".