ה-BBC שלחו הודעה מביכה למיליוני משתמשים

ניסוי במערכת ה"פוש" של אפליקציית החדשות הבהיל משתמשים רבים, שקיבלו הודעה מבלבלת עם טקסט מוזר שמתייחסת לנושאים רבים, בהם גם העירום ב"משחקי הכס". ברשת מיהרו להגיב: "אנו מתנצלים על שתי הודעות הפוש האחרונות, שהיו אמורות להיות ניסיון בלבד"

ההודעה ההזויה (SKY NEWS)

טעות מביכה לאפליקציית החדשות העולמית: רשת ה BBC נאלצה לשלוח התנצלות אחרי שהפיצה פעמיים הודעת "פוּש" - ידיעת חדשות שנשלחת למנויים - ובה הודעה מוזרה שהתייחסה לפעולת ה"פוש" ובה נכתב "הפוש מבאס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מיליוני משתמשי הטלפונים החכמים והטאבלטים המנויים לשירות לא הבינו מדוע נשלחה ההודעה: כשיוצאת ידיעת "פוש" מרשת BBC, היא בדרך כלל ידיעה חדשותית שכעבור זמן קצר מתפרסמת סביב העולם.

אלא שבידיעה שפורסמה הבוקר נכתב בתרגום חופשי: "קמפיין הטוויטר של משטרת ניו יורק 'חוטף אש' אחרי שהמשתמשים חטפו את ההאשטאג. הפוש מבאס! המשיכה מגעילה! פריצה לחדשות: אין עירום בפרק האחרון של משחקי הכס!!! עוד פריצה לחדשות, אני אוהב לבצע בדיקות"("NYPD Twitter campaign 'backfires' after hashtag hijackedPush sucks! Pull blows! BREAKING NEWS No nudity in latest episode of Game of Thrones!!! MORE BREAKING NEWS IIIIIII like testing)".

המנויים ההלומים מיד צילמו את המסך והמסר המבלבל והפנו אותו עם שאלה למשרדי ה-BBC ואף צייצו את המסר המוזר בטוויטר. ה-BBC נאלץ להתנצל: "אנו מתנצלים על שתי הודעות הפוש האחרונות שהיו אמורות להיות ניסיון בלבד, הן נשלחו בטעות למנויי האפליקציה". דובר ה-BBC אמר לעמיתים מרשת SKY שהחברה מנסה מערכת חדשה להודעות, וההודעות המביכות נשלחו בטעות במהלך ניסוי המערכת.