מהי האפליקציה המכניסה ביותר?

גוגל פליי ואפ-סטור - החנויות המקוונות של גוגל ואפל מציעות כל אחת למעלה מ-700 אלף אפליקציות שונות והן יודעות מדוע. השנה הן צפויות להרוויח 25 מיליארד דולרים ובשנת 2016 צפויים רווחיהן לגדול לסכום של 46 מיליארד דולרים. העיתון "ביזנס אינסיידר" דירג את חמשת האפליקציות המכניסות ביותר, האם גם אתם התמכרתם?

תעשיית האפליקציות לסלולר פורחת. החנויות המקוונות של גוגל ואפל מציעות כל אחת כ-700 אלף אפליקציות שונות והכנסותיהן בשנה הנוכחית צפויות להגיע ל-25 מיליארד דולרים. ההכנסות לשנת 2016 צפויות לנסוק ולהגיע לסכום אסטרונומי של 46 מיליארד דולר. חלק בלתי מבוטל מהסכום המדובר מגיע מתעשיית המשחקים. מהם המשחקים המכניסים ביותר?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול פירסם האתר "ביזנס אינסיידר" את רשימות האפליקציות המכניסות את הסכום הרב ביותר לחנות ה"אפ סטור" של חברת אפל. התוצאות אינן מפתיעות והאפליקציות מוכרות. אך אם הן אינן מוכרות לכם, היזהרו שלא להתמכר.

במקום החמישי ניצבת האפליקציה Pet Rescue Saga אותו פיתחה חברת King העומדת מאחורי הלהיט המוכר קנדי קראש. לאחרונה הונפקה החברה בבורסה על פי שווי של שבעה מיליארד דולרים. מדי יום מכניס המשחק לחברת הענק 215 אלף דולרים.

במקום הרביעי נמצא המשחק Farm Heroes Saga, גם הוא מבית היוצר של חברת King, המכניס לחשבון החברה 271,378 דולרים בכל יממה. בכל יום, מצטרפים למשחק יותר מ-24 אלף משתמשים חדשים.

קרוב למיליון דולר מדי יום. קנדי קראש (חדשות 2)

"מרגע שאני בפנים, אז בוא נאמר שהשמיים הם הגבול" אומר פרופ' יאיר עמיחי המבורגר מהמרכז לחקר פסיכולוגיית האינטרנט של המרכז הבינתחומי בהרצליה המסביר מדוע אנחנו מתמכרים למשחקים הכה נפוצים בטלפון החכם שלנו. "אני רוצה להצליח, אני רוצה להיות ראשון ואני התמגנטתי כבר". המבורגר טוען כי התמכרותנו מביאה אותנו לפתוח את כיסנו ביתר קלות ולבצע רכישות. "אני כבר מכור לזה, זה כבר צורך בוורידים שלי ואז בוא נאמר שלהוציא כסף על זה זה דבר נתון, זה ברור", הוא אומר.

למקום השלישי הגיע משחק האסטרטגיה Game Of War: Fire Age. המשחק מכניס יותר מ-572,498 דולרים ביום מרכישת מטבעות זהב המאפשרות התקדמות מהירה יותר במשחק. אחת הרכישות הפופולריות ביותר היא החבילה הכוללת 28 אלף מטבעות תמורת 100 דולרים. כפי שאמר פרופ' המבורגר - ברגע שההתמכרות השתלטה עלינו, הוצאת כספים על המשחק היא דבר ברור.

בניגוד לציפיות, קנדי קראש נמצאת רק במקום השני בטבלה. האפליקציה שנחשבת לאחת המצליחות בעולם, חוותה "ירידת סוכר קלה". הכנסותיה מסתכמות ב-884,676 דולרים. אך הסירו דאגה מליבכם, עם שיעור של 34 אלף מצטרפים מדי יום חברת קינג שיצרה את המשחק בוודאי לא מודאגת.

למקום הראשון בדירוג הפליקציות המכניסות את סכום הכסף הרב ביותר, הגיע המשחק Clash Of clans. המשחק אשר במסגרתו מתנהלות מלחמות בין שבטים עתיקים ומאפשר השתתפות של מספר רב של שחקנים, מכניס על פי ההערכות יותר מ-1,118,457 דולרים ביום. אז אם אתם מחפשים מקצוע חדש ומכניס, מומלץ לכם לשקול ללמוד כיצד לפתח משחק ממכר שכזה.