תקלה עולמית בפייסבוק: עמוד החדשות נעלם זמנית

גולשים ברחבי העולם דיווחו על בעיה טכנית ברשת החברתית הפופולארית. התקלה התרכזה בעמוד הראשי של הרשת, כך שלא ניתן היה לצפות בפוסטים בפיד. לאחר פחות משעתיים תוקנה התקלה והחיים הווירטואליים שבו לשגרה

עמוד החדשות של פייסבוק קרס (רויטרס)

תקלה עולמית ברשת החברתית הפופולארית בעולם: מיליוני גולשים ברחבי העולם דיווחו בשעות הבוקר (א') על תקלה בעמוד הראשי בפייסבוק. במשך דקות ארוכות העמוד לא התעדכן ובמקום פוסטים הופיעו רק פסים אפורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תוך דקות נדדה נאמנות הגולשים לטוויטר שם הם דיווחו על התקלה, ועל פי הציוצים היא פגעה במיליונים ברחבי העולם. זמן קצר לאחר מכן תוקלה התקלה, החיים הוירטואלים שבו לסדרם והפיד חזר לתפקד כרגיל. 

התקלה - גם במובייל

חווית הגלישה נפגעה גם באפלקיציית המובייל של פייסבוק וניתן היה לצפות רק בפוסטים ישנים. עם זאת עמודי הפרופיל האישיים פעלו ללא כל בעיה, כמו גם אפשרות הצ'אט. במשך הזמן שבו לא פעלה הרשת החברתית, כשעתיים שלמות, לא התייחסו אנשי פייסבוק לתקלה.

בחודש אוקטובר האחרון חוותה הרשת תקלה עולמית שמנעה מגולשים לפרסם סטטוסים ולהעלות תמונות. התקלה שהחלה אז בשעות אחר הצהריים אחד נרשמה בכל רחבי העולם ולא רק בישראל. ויצרה הד תקשורתי נרחב בשל התלונות הרבות והעניין הציבורי הרב.