סמסונג חשפה: זה הגלקסי החדש‎

מנכ"ל סמסונג ג'יי קיי שין הציג את הגרסה החדשה ביותר של הגלקסי, הטלפון החכם של החברה. המכשיר, שייקרא באופן לא מפתיע 6S, ומוצע בשני דגמים, מציע לראשונה שירות תשלומים, ממשק משתמש חדש והבטחה לטעינה מהירה במיוחד. דגם ה-Edge הוא המכשיר הקעור הראשון של סמסונג, ויאפשר לאמץ תכונות שטרם נראו בגלקסי

ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית סמסונג הציגה הערב (ראשון) את הגלקסי S6 והגלקסי S6 Edge בתערוכת הסלולר השנתית בברצלונה. מנכ"ל החברה ג'יי קיי שין התגאה: "מדובר בטלפון עם התצוגה הכי טובה, עם המעבד הכי מהיר, עם המצלמות הכי טובות". המכשיר יוצא בשני דגמים - מה תוכלו למצוא בהם?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במכשירים קיימת מערכת אבטחת מידע משודרגת, שמבטיחה על פי היצרנית את הפרטיות ואת שמירת כל המידע שהמשתמשים יכניסו למכשיר. סמסונג ממשיכה ללכת בצעדיה של המתחרה הנצחית אפל, והיא מאפשרת במכשיר החדש שירותי תשלום (ארנק סלולרי), בדומה למתחרה מארה"ב.

דגם ה-EDGE מתאפיין בשוליים קעורים - מה שיאפשר לבצע במכשיר מספר פעולות במקביל כמו לדוגמה לקרוא הודעה בזמן שצופים בסרטון.

ה-6S וה-EDGE אחד ליד השני (סמסונג)

(סמסונג)

טעינה מהירה

בשני הדגמים המצלמה האחורית במכשיר תצלם באיכות של 16 מגה פיקסל והקדמית באיכות של 5 מגה-פיקסל. על פי ההבטחה, לגלקסי תהיה איכות תמונה גבוהה גם בחושך. גודלו של הטלפון לא ישתנה, והוא יישאר עם מסך של 5.1 אינץ'.

(סמסונג)

(סמסונג)

הטלפון יאפשר טעינה אלחוטית עם הבטחה לטעינה מהירה במיוחד, קצב כפול מקצב הטעינה של אייפון - 10 דקות טעינה לארבע שעות שימוש. המטרה היא להילחם בתופעה שמטרידה ביותר את רוב המשתמשים של הטלפונים החכמים - אורך החיים הקצר של הסוללה.

(סמסונג)

אחד הדברים שמעצבנים את משתמשי סמסונג הן האפליקציות המובנות שלא ניתן להסירן. בחברה לקחו את העניין לתשומת לבם והם מבטיחים כי במכשיר החדש יש מעט מאוד מאלו - ככל הנראה שתי אפליקציות בלבד. המכשיר יוצא למכירה ברחבי העולם החל מה-10 לאפריל.