צפו: הצלם ש"יצר" כוכב לכת חדש

מה קורה כשמצלמים אובייקט בשש מצלמות GO-PRO? יוצרים כוכב לכת חדש, עגול ושלם. הצלם יונאס גינטר החליט להניח את המצלמה הגדולה, ולתעד את העולם עם שש המצלמות הקטנות. זהירות - זה מהפנט

הצלם יונאס גינטר חושב שישנן בעולם בעיות רבות. הוא מספר שכבר שנים הוא מנסה לשפר את המצב בכל מיני דרכים מוזרות ששברו לו הרבה מאוד מצלמות. אבל עכשיו, בעזרת 6 מצלמות ה GO-PRO , עדשות עין הדג וקצת זירוז של האירועים המצולמים, גינטר הצליח ליצור עולם קטן ומושלם שמסתובב לנגד עינינו, ובמרכזו - ילד שרוכב על אופניים ונהג מכונית שנוסע ברחובות העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הצלם רצה להפיח חיים בכוכב לכת קטן שייצור בעצמו. הוא הבין שכדי לצלם סרטון ב-360 מעלות, הוא חייב לצלם את האובייקט בטייק אחד עם מצלמות רבות. כל זה יכול להצליח "בתנאי שאתה מקפיד להציב את המצלמות עם חפיפה מדויקת", הבהיר גינטר. "הצלחתי להשיג את התמונה רק אחרי ניסויים עם גומיות, קשרי כבל, עץ וקלקר".

אבל גינטר לא מסתפק בסרטון שהופץ ברשת, והוא חושב קדימה. "ניתן לייצר בקלות יחסית קטעי וידאו אינטראקטיביים לאירועים, או אם רוצים להציג נקודות מבט יוצאות דופן", הוא טען. "זה טוב למוסיקה או לקידום מכירות. אפילו בעולם הסרטים אני רואה פוטנציאל".

בשבועות הקרובים גינטר ייפרד מהמצלמה גדולה שליוותה אותו עד היום. במקום זאת, הוא יתעד את העולם הפרטי שלו, בשש המצלמות הקטנות.