איך מתחה גוגל את הגולשים?

היום, 1 באפריל, הוא יום המתיחות הבינלאומי – וכמדי שנה ענקית הטכנולוגיה גוגל הרימה את הכפפה וניסתה להתבדח על חשבון הגולשים. בשנים האחרונות החג הכי שמח מסביב לעולם עבר באופן די טבעי לרשת, ובכל פעם המתיחות מתוחכמות יותר ומצחיקות יותר

גוגל חוגגת את אחד באפריל (יח"צ גוגל)

זו כבר מסורת: גוגל חוגגת את 1 באפריל כמו שרק היא יודעת. בכל שנה ענקית החיפוש והטכנולוגיה מנסה להתל במיליוני גולשיה, וכמו תמיד היא עושה זאת באמצעות עשרות המוצרים הטכנולוגיים שברשותה. אספנו עבורכם את המיטב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

Gmail סלפי

גוגל חוגגת עשור לשירות המייל, ולכבוד התאריך העגול היא משיקה את ה"שלפי", שהוא שילוב של הצילום העצמי והשיתוף שמאפיין את הרשתות החברתיות. כך תוכלו לחתום כל מייל עם תמונת סלפי שלכם. והמתיחה לא מפסיקה שם: צוות ג'ימייל מתח את הבדיחה וטען שהקריאה שלהם למשתמשים בשלהי 2012 הביאה לתופעת הסלפי בעולם.

אתגר הפוקימון הגדול במפות גוגל

חטיבת המפות השיקה את אתגר הפוקימון, שמאפשר לבעלי סמארטפונים לצאת למשחק "תופסת" חוצה יבשות עם היצורים הקטנים מהסדרה המצוירת. באמצעות אפליקציית המפות, המציאות לובשת את האנימציה של הסדרה ואתם יכולים לצאת למסע בפארק העירוני.

WAZE דייט

ווייז הישראלית שנרכשה עד לא מכבר על ידי גוגל, מפרסמת שירות חדש - כביכול - וייז דייטס. השירות נועד לעזור לנהגים לא רק למצוא את דרכם, אלא גם למצוא אהבה. וייז דייט מאפשר למשתמשים להכיר את הנהגים שנוסעים בכלי הרכב הסמוך אליהם, אך הוא צפוי כמובן להיעלם עד לסיום התאריך המיוחד.

תרגום אמוטיקונים

הצוות של גוגל טרנסלייט לא נותר אדיש לנוכח המתיחות של יתר הצוותים בגוגל, והשיק תמיכה מקורית לתרגום אמוטיקונים - האייקונים שנועדו להביע רגשות. מעכשיו יכולים הגולשים לקרוא את התוכן באמצעות הפרצופים המפורסמים שהפכו שגורים בכל הודעת וואסטאפ או פייסבוק.

בקרת אקלים במטוסים

למסע הרכישות של גוגל השנה, הצטרפה גם NEST - חברת בקרת הטמפרטורה. במעבדות החברה, שהצטרפה לאחות הגדולה, לקחו את אחד באפריל צעד אחד קדימה. בשיתוף פעולה עם חברת התעופה וירג'ין הם מציעים את מכשיר בקרת האקלים שלהם לכל נוסע. מעוניינים במזג של אחר הצהריים בקנקון? או במשב רוח קריר משיקגו? השירות החדש מתאים בדיוק עבורכם - אם אתם מאמינים להם.

פוטובומב

פוטובומב עם כוכב משמר המפרץ (יח"צ גוגל)
הרשת החברתית גוגל+ הוסיפה פיצ'ר נחמד בו סלבריטאים עושים פוטובומב לתמונות שלכם. פוטובומב זוהי תופעת רשת בה אדם, חיה או עצם מתפרץ לתמונה באופן ספונטני. נכון לעכשיו הסלבריטאי שניתן לצרף לתמונה שלכם, וכנראה היחידי, הוא דיויד הסלהוף - כוכב "משמר המפרץ", שהפך לכוכב רשת.