דיווח: אפל תשיק אייפון חדש בספטמבר

על פי דיווח בעיתון היפני Nikkei, האייפון החדש יגיע בשני גדלים – 4.7 אינץ' ו-5.5 אינץ' – וברזולוציה גבוהה במיוחד. עוד דווח כי על מנת לעמוד ביעד ההשקה, ספקי מסכי ה-LCD יגבירו את קצב הייצור

דיווח: אפל תשיק אייפון 6 בספטמבר (רויטרס)

בשורה לחובבי אפל: ענקית הטכנולוגיה תשיק את האייפון 6 בחודש ספטמבר הקרוב - כך דווח בעיתון היפני Nikkei. על פי הדיווח, המכשיר החדש יגיע בשני גדלים - 4.7 אינץ' ו-5.5 אינץ' וברזולוציה גבוהה בהרבה מזו המוצעת באייפונים הקיימים כיום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עוד דווח כי היצרנים כבר החלו בייצור המסכים הגדולים למכשיר החדש וכי על מנת לעמוד ביעד ההשקה, ספקי מסכי ה-LCD יגבירו את קצב הייצור. המסכים של האייפון החדש יציעו, כך על פי הדיווח, טכנולוגיה מתקדמת באמצעות ננו-קריסטלים, שיאפשרו להציג צבעים בדיוק ובאיכות גבוהים במיוחד.

בספטמבר 2012 השיקה אפל את האייפון 5 ומכרה יותר מ-5 מיליון יחידות בתוך שלושה ימים בלבד. ב-2013 מכרה אפל כ-153 מיליון סמארטפונים, ותפסה נתח שוק של 15.3% - ירידה מנתח השוק ב-2012, שעמד על 18.7%.

ההשקה האחרונה: 5S ו-5C (רויטרס)

שנה לאחר מכן השיקה אפל גרסה מתקדמת יותר לאייפון 5 וכן גרסה מוזלת - 5S ו-5C בהתאמה. שני המכשירים מכרו יחד יותר מ-9 מיליון יחידות בשלושת ימי המכירה הראשונים וקבעו בכך שיא חדש למכירת סמארטפונים בסוף שבוע אחד.

אפל דיווחה על רווח נקי של 13.1 מיליארד דולר ברבעון הפיסקלי הראשון של 2014, עם הכנסות של 57.6 מיליארד דולר - הכנסות שיא לרבעון. ברבעון המקביל ב-2012 הסתכמו הכנסות החברה ב-54.5 מיליארד דולר.