מארק צוקרברג: "וואטסאפ שווה יותר מ-19 מיליארד"

לאחר שרכש את אחת האפליקציות הפופולריות ביותר בעולם בסכום עתק של 19 מיליארד דולר, מייסד פייסבוק מארק צוקרברג לא מתחרט וטוען כי היא שווה אפילו יותר. בכנס טכנולוגיה בברצלונה הצהיר: "לא נערוך שינויים באפליקציה, זה יהיה טפשי מצידנו"

לא מתחרט. צוקרברג (רויטרס)

מארק צוקרברג לא מתחרט: מייסד פייסבוק התייחס בכנס טכנולוגיה סלולרית שהתקיים בברצלונה לעסקת הענק במסגרתה קנתה הרשת החברתית את אפליקציית המסרים המיידיים וואטסאפ תמורת 19 מיליארד דולר, ואמר כי היה משלם עבורה אפילו יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"וואטסאפ שווה יותר מ-19 מיליארד דולר", אמר צוקרברג. "החברה הייתה מושלמת עבורנו. כמעט חצי מיליארד בני אדם אוהבים לשלוח הודעות בוואטסאפ ומדובר באפליקציה השימושית ביותר שנראתה עד כה בעולם הסלולרי".

לדברי צוקרברג, הוא צופה כי עוד ועוד אנשים ישתמשו בעתיד באפליקציה הפופולרית. "וואטסאפ בדרכה לחבר בין מיליארד בני אדם", טען צוקרברג. "יש מעט מאוד שירותים ברחבי העולם בשמספקים שירותים ברמה הזאת".

כשנשאל האם בכוונת פייסבוק לקצור נתונים מהאפליקציה או לערוך בה שינויים, צוקרברג שלל את האפשרות הזאת ואמר כי "זה השירות שאנשים אוהבים, נהיה טיפשים אם נשנה אותו". בנוגע לשאלה האם הוא מתכוון לבצע עסקאות דומות בעתיד, אמר מייסד פייסבוק: "אחרי קנייה של 16 מיליארד דולר, כדאי לנו להפסיק לעת עתה".