בדרך להשתלטות על עולם המובייל? וואטסאפ תשיק שירות שיחות

יאן קום, מנכ"ל וואטסאפ הטיל פצצה בועידת המובייל העולמית: בחודשים הקרובים תשיק החברה שירות שיחות כהרחבה לשירות ההודעות החינמיות. קום שהציג נתונים מרשימים סיפר כי 15 מיליון משתמשים חדשים נוספו רק בשבוע האחרון לאחר הרכישה, והדגיש שלא יחול שינוי במדיניות האוסרת פרסום בוואטסאפ

קום מכריז על השירות החדש (רויטרס)

אפליקציית המסרונים לא יורדת מהכותרות: וואטסאפ שנמכרה בסכום דמיוני של 19 מיליארד דולר לפייסבוק בעסקה שנחתמה בשבוע שעבר, הכריזה על שירות חדש שיושק כבר בחודשים הקרובים - שיחות. מנכ"ל החברה, יאן קום הכריז על השירות החדש בוועידת המובייל העולמית MWC שנערכת בימים אלו בברצלונה. עדיין לא ברור האם השירות שיתווסף לשירות ההודעות יהיה חינמי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לא רק הודעות - גם שיחות (רויטרס)

וואטסאפ מתמודדת מול מתחרים חזקים בשוק אפליקציות השיחה החינמיות כמו וויבר, LINE וסירגו. "השירות יתמקד בפשטות" אמר מנכ"ל החברה. קום לא פסח על התקלה הגדולה שהתרחשה בשרתי וואטסאפ בסוף השבוע האחרון, וציין כי החברה לא תחסוך ברוחב פס: "אנחנו ננצל אותו עד תום".

ההודעה הדרמטית לאחר הרכישה (חדשות 2)

לאחר ההודעה על מכירת החברה לפייסבוק, זינק מספר המשתמשים באפליקצייה ב-15 מיליון משתמשים שהצטרפו ל- 465 מיליון משתמשים פעילים בחודש, ו-330 מיליון משתמשים פעילים בכל יום. "אנחנו המומים מהצמיחה המהירה". כאשר נשאל אם מתוכננים שינויים ענה קום, כי אין לחברה כוונה לשנות דבר שיפר את ההבטחה למשתמשים והדגיש: מדיניות איסור הפרסום - לא תשתנה.