גוגל רכשה את SlickLogin הישראלית

חצי שנה בלבד לאחר שהוקמה, הגשימו מייסדיה של חברת אבטחת המידע הישראלית חלום כשחתמו על עסקת מכירה עם ענקית הטכנולוגיה גוגל. במסגרת העסקה יועסקו השלושה במערך אבטחת המידע של החברה. לפי שעה לא ברור כמה הסיפור הזה עלה לגוגל

התחדשה בסטארט-אפ כחול-לבן נוסף. גוגל (רויטרס)

נחטפה מהמדף: "גוגל" חתמה היום (א') על רכישתו של הסטארט-אפ הישראלי SlickLogin, כשישה חודשים בלבד לאחר שהוקם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את דבר הרכישה פרסמו היום יזמיי הפיתוח הישראלי באתר האינטרנט של החברה, ובו ציינו כי במסגרת העסקה תהפוך החברה לחלק מגוגל על כל שלושת עובדיה ומייסדיה: אור זליג, ערן גלילי ואורי קבלי.

"הקמנו את SlickLogin כי אמצעי אבטחת המידע הפכו מסובכים ומציקים", כתבו הבוקר השלושה בפורום החברה. "חברים שלנו חשבו שאנחנו משוגעים אך ידענו שאנחנו יכולים לשפר. היום אנו מודיעים כי הצוות של SlickLogin חובר לגוגל, חברה השותפה לאמונתנו שהחיבור אמור להיות פשוט ולא מתסכל, והאימות אמור להיות יעיל ולא להפריע".

הסטארט-אפ שפיתחה החברה נועד להקל על זיהוי משתמשים באינטרנט בשני צעדים בלבד, בשיטה בטוחה ונוחה יחסית באמצעות הטלפון הסלולרי.

עבודת הפיתוח סביב המיזם החלה רק בקיץ האחרון, כשלחברה אין עוד לקוחות או אפילו מוצר מסחרי אחד. פרטי המכירה סביב העסקה לא נחשפו לפי שעה, אך על פי ההערכות זו בוצעה בגין תמורה נמוכה ושולית או כלל ללא תמורה.