הגולשים נפרדים: "הקומיקאי הגדול ביותר שקם בישראל"

מאות גולשים עצובים נפרדו מהשחקן והקומיקאי ספי ריבלין, גיבור ילדותם של ישראלים רבים, ברשתות החברתיות. "בשבילי ספי הוא הגיבור, רק חבל שהוא לא ניצח", כתב אחד הגולשים. "העיניים הכחולות נעצמו לעולם", כתבה גולשת אחרת

הגולשים נפרדים (פייסבוק)

גם ברשת מגיבים בעצב על מותו של השחקן והקומיקאי ספי ריבלין: זמן קצר לאחר היוודע דבר מותו של הקומיקאי המוערך, התמלאו הרשתות החברתיות במאות סטטוסים של גולשים אבלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הקומיקאי הגדול ביותר שקם בישראל!", כתב הגולש תומר. "ספי היקר, נעתקו המילים מפי. איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא? כל כך תחסר לעיר ראשון לציון, אותה שירת נאמנה שנים רבות במועצת העירייה", כתב הגולש יעקב.

"כמה סימבולי, נפטר בראש חודש ובנר שמיני של חנוכה. כמו בחייו, כך במותו, השאיר כל כך הרבה שמחה ואור", כתבה אריאלה. "פיסטוק, תודה על הכל".

"העיניים הכחולות נעצמו לעולם" (Moshe Shai/Flash90)

"בשבילי ספי הוא הגיבור, רק חבל שהוא לא ניצח", פרסם הגולש גזית בעמוד הפייסבוק שלו. "דור הולך ונעלם. איינשטיין ועכשיו ספי. אין מילים לתאר את העצב והריקנות שבשורות כאלו מביאות", כתב גולש אחר. 

"העיניים הכחולות שאמרו הכל נעצמו לעולם, כמה חבל", נפרדה הגולשת שרי. "הבית בלי פיסטוק", הצטרפה אליה גילה. "עצוב, אין מילות פרידה. עזיבה של גדול הקומיקאים בישראל", כתבה חנה.

"מהאומנים היחידים בישראל שבאמת היה מושא להערצה, ולא רק על כישוריו האומנותיים, אלא על היותו מי הוא באמת, אישיות נדירה ואהובה שמייצגת את הישראלי היפה והאמיתי", כתב הגולש רפי. "פטריוט ענק, אוהב ארץ ישראל בכל רמ"ח איבריו, אגדה בחייו וגם עכשיו".